Прес-релізи

Початок нової ери: Компанія АВТ Баварія стала офіційним імпортером революційного суббренду BMW i в Україні.

Відтепер, серед асортименту компанії «АВТ Баварія», офіційного імпортера автомобілів BMW в Україні, з’явилися інноваційні автомобілі серії BMW i. Офіційний шоурум автівок майбутнього буде розташований у автосалоні «АВТ Баварія» в БЦ «Парус» за адресою: м. Київ, вул. Мечникова, 2.

Підрозділ BMW i було створено для виробництва високотехнологічних гібридних та електромобілів з низькою витратою палива. Запуск на український ринок спрямованих у майбутнє автомобілів BMW i орієнтовано на глобальну тенденцію покращення екологічного стану планети та зниження негативного впливу на природне середовище.

Наразі лінійка суббренду BMW i включає два автомобілі: BMW i3 та BMW i8. BMW i3 задає нові орієнтири та поєднує в собі задоволення від кермування, властиве всім автомобілям BMW, з неймовірною ефективністю і запасом ходу в 300 км на одній лише електричній тязі, завдяки новій потужнішій батареї 94 Ам.

BMW i8 - унікальна комбінація яскравого новаторського дизайну, інноваційної полегшеної конструкції кузова та революційного силового агрегату третього покоління Plug-in hybrid від концерну BMW, завдяки якому автомобіль здатен заряджатися від звичайної розетки. В результаті Ви отримуєте всі переваги електромобіля без найбільшого його недоліку - обмеження пробігу за один заряд. 

Протягом усієї своєї 100-літньої історії концерн BMW був рушійною силою автомобільної галузі і завжди був спрямований у майбутнє. Застосування інноваційних матеріалів, а також енергоефективних методів і технологій виробництва підкреслюють ці прагнення.

Компанія «АВТ Баварія», як офіційний імпортер автомобілів інноваційної серії BMW i в Україні, цілком підтримує нову стратегію розвитку BMW Group «NEXT 100 years» та втілює беззаперечну якість транспортних засобів BMW i. Звернувшись до офіційного BMW Дилер АВТ Баварія дилера, Ви отримаєте обов’язкову гарантію на автомобіль та його складові від BMW Group, а також повний спектр професійного догляду у кваліфікованих фахівців сервісу, які пройшли спеціальне навчання по обслуговуванню серії BMW i в Німеччині. Переконайтеся на власні очі, що майбутнє вже поруч, втілене в автомобілях серії BMW i.

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21- 21, fax: +380 (44) 494-44- 99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги