Прес-релізи

BMW на GPEC 2016. Надійний та компетентний партнер для аварійно-рятувальних служб.

На міжнародній виставці GPEC, яка пройшла у місті Лейпциг з 7 по 9 червня 2016 року, концерн BMW Group представив перший огляд великого асортименту транспортних засобів спеціального призначення для співробітників поліції та інших органів безпеки.

GPEC (виставка обладнання, технологій, розробок для поліцейських служб та конференція з охорони правопорядку) проводиться кожні два роки і є найбільшою в Європі закритою спеціалізованою виставкою поліцейської техніки і техніки безпеки. Як захід з важливих сервісів та закупівель, шоу вже в дев'ятий раз надає час для проведення міжнародної комунікаційної платформи для експертів з органів влади та інших секторів громадської безпеки. На останньому GPEC в 2014 році організаторами було зареєстровано понад 6500 відвідувачів-фахівців з 62 країн світу, а також більш ніж 500 національних і міжнародних експонентів з 28 країн світу.

Цього року також, BMW Group представила ​​у місті Лейпциг великий асортимент транспортних засобів спеціального призначення, виготовленних на замовлення, не тільки для того щоб задовольнити найвищі вимоги щодо продуктивності, функціональності та безпеки, а й переконати гостей виставки щодо ефективності та економічності цих автомобілей. На GPEC 2016 року, BMW презентував сім різних транспортних засобів спеціального призначення, в тому числі BMW i3 в ексклюзивному контрастному дизайні, так само як BMW 318dTouring і BMW 220d Gran Tourer xDrive в якості поліцейських автомобілів. У центрі уваги був BMW X5 xDrive50i Security Plus характерне риса якого - максимальний захист пасажира в поєднанні з неповторною динамікою кермування BMW. Крім того, на виставці були представлені версії поліцейських мотоциклів моделей BMW R 1200 RT, BMW F 700 GS і BMW F 800 GS.

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21- 21, fax: +380 (44) 494-44- 99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги