Прес-релізи

NAI Global в Україні

На тематичному прес­сніданку "NAI Global в Україні", організованому за ініціативою засновника і генерального директора консалтингової компанії Urban Experts Віталія Бойка, журналістам провідних ділових і тематичних видань буде представлена компанія NAI Global ­ найбільший світовий гравець ринку коменрційної нерухомості.

Спеціальним гостем прес­сніданку є виконавчий директор NAI Global Мауро Келлер Сармієнте.​ Він поділиться досвідом успішних інвестиційних проектів на світовому ринку нерухомості й представить своє бачення перспектив українського ринку.

Професійна команда NAI Global впевнено тримає руку на пульсі ринку комерційної нерухомості й налагоджує контакти з найактивнішими та найбільш впливовими покупцями та продавцями.

Використовуючи міжнародні стандарти, компанія пропонує клієнтам найкращу стратегію з управління нерухомістю. Тому робота з NAI Global для учасників українського ринку нерухомості це:

● Всесвітній лістинг об'єктів нерухомості

● Можливість прямого співробітництва з інвесторами США і партнерськими компаніями мережі NAI

● Можливість для українських інвесторів безпосередньо увійти в проекти за кордоном

● Можливість залучення кращих фахівців ринку до розробки

● Архітектурне проектування світового рівня

● Страхування професійної відповідальності

На зустрічі у журналістів буде можливість обговорити питання перспектив ринку нерухомості та інвестицій як в Україні, так і в світі. Про необхідні й важливі умови, які, поряд з підвищенням прибутковості, стануть найбільш цікавими й привабливими для потенційних інвесторів, розповість один з провідних експертів ринку нерухомості ­ Віталій Бойко. Він є автором концептів для понад 100 проектів торговельної нерухомості й реалізував більш ніж 600 консалтингових проектів як в Україні, так і в державах ближнього зарубіжжя.

Ключове питання заходу: яким чином міжнародний брокеридж і NAI Global можуть допомогти в залученні інвестицій на український ринок нерухомості. Компанія NAI Global (New America International) ­​найбільша в світі мережа самостійно діючих компаній в області комерційної нерухомості, заснована в 1978 році. Штаб­квартира NAI знаходиться в Прінстоні, США, штат Нью­Джерсі. Це ­ найвпливовіша міжнародна консалтингова мережа в світі. Вона входить у TOP­5 світових брендів на ринку комерційної нерухомості, має понад 400 офісів у 55 країнах світу. 1 місце за кількістю офісів серед компаній в Європі.

«Urban Experts» ­​нова консалтингова компанія, заснована в 2016 році. Це ­ співтовариство професіоналів, кращих урбаністів, консультантів, архітекторів і маркетологів, які успішно працюють на українському й зарубіжних ринках нерухомості. Комерційна нерухомість, офісна нерухомість, архітектура й дизайн ­ основні напрямки роботи компанії Urban Experts, що знаходиться в місті Київ.

Контакти для ЗМІ:

Тел. 044 33 77 6 77 Тел. моб. 096 46 57 1 37

E­mail: office@urbanexperts.co

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги