Прес-релізи

BMW Group - партнер міжнародної виставки сучасного мистецтва Art Basel 2016.

З 16 по 19 червня вся світова художня еліта збереться в швейцарському Базелі, де відбудеться виставка-ярмарок сучасного мистецтва Art Basel 2016. Цього разу європейська версія виставки візьме 280 провідних галерей, які представляють роботи понад 4 000 художників - від висхідних зірок до визнаних майстрів сучасності.Багаторічний партнер «тріо» виставок Art Basel, BMW Group підготувала для гостей заходу особливий сюрприз: крім традиційного надання VIP-шатлів, компанія організовує public talk на тему мистецтва і дизайну, а також урочистий прийом з нагоди оголошення другого переможця премії BMW Art Journey.

Публічна бесіда BMW Art & Design Talk пройде 15 червня в рамках форуму UBS і буде присвячена першим результатам розробки дизайну наступного автомобіля в легендарну колекцію BMW Art Car. Разом з віце-президентом BMW Automobiles Design Карімом Хабібом китайська художниця Цао Фей поділиться своїм баченням вісімнадцятого арт-кара BMW. Молода зірка художньої сцени Китаю і, на думку міжнародних ЗМІ, одна з найважливіших сучасних арт-фігур своєї країни, отримала широке визнання завдяки своїй першій американській персональній виставці в MoMA PS1. Наприкінці 2015 року експертне журі, яке складається з відомих музейних директорів і кураторів, обрало Цао Фей і американського концептуаліста Джона Балдессарі для створення вісімнадцятого та дев’ятнадцятого автомобілів з колекції BMW Art Car.

На честь колекції BMW Art Car і BMW Art Journey - самого довгострокового і самого недавнього проекту BMW Group в області культури, а також з нагоди святкування свого сторіччя німецький концерн збере гостей на урочистому коктейльному прийомі в перший день передпоказу.

BMW Art Journey - спільна ініціатива BMW Group і Art Basel з підтримки початківців художників з усього світу, запущена в 2015 році. Взяти участь у конкурсі і зробити дослідницьку подорож практично в будь-яку точку планети можуть художники, які виставляють свої роботи в секторах Positions та Discoveries арт-ярмарки Art Basel в Майамі-Біч та Гонконгу. У травні 2016 року стало відомо ім’я другого переможця нового сезону програми. За одноголосним рішенням міжнародного журі, їм стала фотохудожниця з Лондона Ебігейл Рейнольдс (галерея ROCKEBY).

В рамках свого проекту «Руїни часу: загублені бібліотеки Великого шовкового шляху» британська художниця відвідає шістнадцять відомих історичних бібліотек, зруйнованих або втрачених в результаті політичних конфліктів, воєн, мародерства і природних катастроф. Обраний маршрут дозволить художниці заповнити «білі плями» в історії стародавніх книгосховищ та дослідити бібліотеку як символ неможливості охоплення всіх знань, накопичених людством. Представляючи свій проект журі BMW Art Journey, Ебігейл Рейнольдс зазначила: «Дослідження, проведене мною напередодні подорожі, багато в чому присвячено тому, що вже відомо. Однак я не хочу перетворювати свій проект в урок історії, а сподіваюся зробити справжню філософську подорож, яка допоможе переосмислити саме поняття знання».

Крім Ебігейл Рейнольдс в шорт-лист сектора Discoveries увійшли іранська фотожурналістка Невша Таваколян і філіппінський художник і фотограф Елвін Зафра. Переможець секції Positions був оголошений на виставці Art Basel у Майамі-Біч у лютому 2016 року. Ним став кельнський дует відеохудожників Хеннінга Фера і Філіпа Рюра. 

Дотримуючись принципу надійного партнерства, BMW Group віддає перевагу довгостроковим культурним проектам, і Art Basel - один з найбільш значущих серед них. Протягом багатьох років німецький концерн підтримує цю найбільшу подію в світі мистецтва в Базелі та Гонконгу, і є одним з постійних організаторів американської версії виставки в Майамі. Додаткову інформацію про ініціативу BMW Art Journey можна отримати на сайті: www.bmw-art- journey.com.

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21- 21, fax: +380 (44) 494-44- 99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web:bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги