Прес-релізи

Новий готельний оператор з’явиться в Україні у 2016 році.

Новостворена компанія DBI Hotels & Resorts має намір надавати комплексні рішення у сфері готельного менеджменту на ринку України. Головний офіс компанії базується у Швейцарії. Команда DBI – спеціалісти зі США, Швейцарії, інших європейських країн та українці, що вже отримали досвід готельної справи у США та Європі.

Як зазначив головний операційний директор компанії DBI Іранта Дюваж на прес-конференції в Києві в п’ятницю, DBI допоможе власникам малих та середніх готелів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи працювати ефективніше, мати стабільно високий рівень прибутковості об’єкта, завоювати та тримати позитивний імідж і популярність серед клієнтів і ЗМІ регіону, і основне – діяти відповідно до міжнародних стандартів гостинності.

«Ми прагнемо тих стандартів, які є приміром в Угорщині, Чехії, у найближчих сусідів України. Ми хочемо щоб туристи, які приїжджають в Україну і зупиняються в готелях, говорили «Вау» – це те, що я відчув у Празі і тепер я можу це відчути тут у Києві, або в будь-якому іншому місті України» – зазначив пан Дюваж. 

Дмитро Буряк, Голова ради директорів групи компаній DeVision та DBI додає: «Компанія дозволить нам надавати якісний сервіс за міжнародними стандартими, створити нові робочі місця і впровадати дану концепцію не лише в Україні, але й в країнах СНД. DBI матиме як свої власні 3 бренди (Moi – для готелів економ-класу, Zink – для готелів середнього цінового сегменту, Koko – бренд концепції lifestyle), а також управлятиме вже відомими міжнародними іменами, що входять до портфелів крупних готельних операторів світу, серед яких, зокрема і Ramada Encore.

У той же час віце-президент з розвитку компанії DBI Крістіна Серьожечкіна уточнила, що в якості можливих міст для розвитку своєї діяльності в Україні крім Києва, компанія бачить Львів, Дніпропетровськ та Одесу.

Пан Дюваж уточнив, що в бюджетному сегменті компанія зацікавлена ​​в управлінні готелями з номерним фондом від 20 кімнат. У той же час в середньому ціновому сегменті компанія DBI має намір надавати послуги при будівництві нових об’єктів. Для проектів в преміальному ціновому сегменті компанія розглядає можливість співпраці з уже наявними готелями такого сегменту.

Контакт для преси

Юлія Панчук

panchuk@encorekiev.com

+38 044 205 1517

+38 067 238 9795

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги