Прес-релізи

«ТРИКУТНИК» – арт-фестиваль

«ТРИКУТНИК» – арт-фестиваль, який 2-3 липня вже вчетверте відбудеться в с.Воскресінці, що поблизу м.Коломиї Івано-Франківської обл. Він не лише поєднує найрізноманітніші види мистецтва – музику, літературу, кіно, театр, фото, живопис, хендмейд та багато інших, – а й відкриває можливість навчитись чогось нового та долучитись до створення прекрасного усім бажаючим.

Місце проведення фестивалю з чарівними краєвидами всіляко сприятиме хорошому настрою: ліс, змійка річки внизу, обриси Карпат вдалині та чарівна панорама міста як на долоні не залишать байдужими нікого і подарують море натхнення та фантастичних фото на згадку.

      На музичній сцені виступатимуть команди з різних міст України:

«Без обмежень» (Київ-Мукачеве),

«VivienneMort» (Київ),

«VасяClub& Олег Універсал» (Київ),

«Оркестр Че» (Харків),

«Ніагара» (Львів),

«Maut» (Івано-Франківськ),

«Piano» (Львів),

«Semmar» (Київ),

«Рай Із Твоїх Снів» (Львів),

«BlackBalloon» (Київ),

«ForgottenLizzard» (Дніпропетровськ),

«Пестициди» (Чернівці),

«Мрія Життя» (Ніжин),

«Марі Кюрі» (Чернівці),

«SayItLoud» (Львів),

«The B-Sides» (Чернівці),

«Монополія» (Чернівці)

та багато інших – які подарують можливість насолодитись хорошою музикою, натанцюватись донесхочу та отримати потужний заряд позитиву на цілий рік.

      Літературна сцена відкриє чарівний світ поезії та познайомить з творчістю таких сучасних авторів як Тарас Прохасько, Павло Коробчук, Остап Сливинський, Христя Венгринюк, Таня-Марія Литвинюк, Михайло Жаржайло, ЗазаПауалішвілі, Олена Герасим’юк, Андрій Тужиков, Остап Микитюк, Максим Дупешко, Анна Ютченко, Діана Будкевич, Іолана Тимочко, Мілена Вітровська, Вікторія Дикобраз, Ростислав Кузикта інші, а також літературної студії «ЛяПіЧ». Окрім того, літературна частина фестивальної програми щодня завершуватиметься театральними виставами у виконанні молодих неформальних театрів «Склад 2'0» та «Пан Коцик».

      Цьогоріч на «ТРИКУТНИК» як окремий мистецький напрямок вперше буде представлене кіно – короткометражне, документальне та арт-хаус від молодих, але надзвичайно талановитих українських режисерів (Олександра Ратія, Марії Пономарьової, Павла Даниленка, НоврузаХікмета, Жанни Озірної, Валерії Сочивець, Яни Антонець, Філіпа Сотниченка, Валерії Кальченко, Ореста Смілянця).

      Арт-майданчик поєднуватиме найрізноманітніші види візуального мистецтва: гончарство, різьбу по дереву, ліплення з полімерної глини, виготовлення ловців снів, свічок, м’яких іграшок та різноманітних прикрас. Окрім виставки-ярмарку, на «ТРИКУТНИКУ» буде діяти майстерня рукоділля, художня виставка, фотосушка, а для поціновувачів орієнталістики ми приготували цілий острівок східної культури.

      На локації арт-фестивалю для гостей функціонуватимуть готель «100500 зірок», тобто наметове містечко, та паркінг, а для маленьких відвідувачів – дитячий майданчик.

      Ідеєю «ТРИКУТНИКА» є популяризація сучасного мистецтва та його ролі в наш час. Також ми ставимо за мету об'єднання та підвищення активності молоді, зацікавлення й відкритості до нового, зокрема руйнування бар'єру між просто споглядачем та учасником – коли кожен бажаючий може взяти участь у фестивалі та показати свої таланти, а також допомогти чи навчитись чомусь новому.

      «ТРИКУТНИК» – це не просто фестиваль. Не лише назва мальовничої локації. Це місце, де зустрічаються друзі :)

Дізнатись більше:

trykutnyk-fest.livejournal.com

facebook.com/trykutnyk
vk.com/trykutnyk_fest
trykutnyk.fest@gmail.com

#trykutnyk_fest

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги