Прес-релізи

Новий готельний оператор з’явиться в Україні у 2016 році.

3 червня 2016 о 17:30 у готелі RamadaEncoreKiev (Столичне шосе, 103) відбудеться презентація нового швейцарського оператора, що з’явиться на ринку гостинності України в 2016 році.

DBI або DBInternational – готельний оператор повного циклу, що пропонуватиме комплексні рішення у сфері готельного менеджменту. Головний офіс компанії базується у Швейцарії. Команда DBI – спеціалісти зі США, Швейцарії, інших європейських країн та українці, що вже отримали досвід готельної справи у США та Європі.

DBI допоможе власникам малих та середніх готелів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи працювати ефективніше, мати стабільно високий рівень прибутковості об'єкта, завоювати та тримати позитивний імідж і популярність серед клієнтів і ЗМІ регіону, і основне – діяти відповідно до міжнародних стандартів гостинності.

DBI матиме як свої власні 3 бренди, а також управлятиме вже відомими міжнародними іменами, що входять до портфелів крупних готельних операторів світу, серед яких, зокрема і RamadaEncore.
 

Контакт для преси

Юлія Панчук

panchuk@encorekiev.com

+38 044 205 1517

+38 067 238 9795

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги