Прес-релізи

Компанія АВТ Баварія, офіційний імпортер BMW в Україні, проведе гольф-турнір BMW Golf Cup International 2016.

9 липня 2016 року в Харківському гольф клубі «Superior Golf & Spa Resort» компанія АВТ Баварія, офіційний імпортер BMW в Україні, проведе відбірковий етап одного з найпрестижніших турнірів у світовому гольфі серед спортсменів-аматорів - BMW Golf Cup International 2016. У ньому візьмуть участь 80 гольфістів, а переможці отримають почесне право представляти Україну на міжнародному фіналі.

Реєстація відкрита за посиланням.

Симпатії концерну BMW до гольфу невипадкові. Гольф - це елітарний вид спорту, який супроводжують - стиль, технічна майстерність, справжній спортивний азарт і атмосфера успіху. Словом, все ті якості, якими славиться і концерн BMW. Для гостей заходу заплановано ряд інших активностей, які будуть проходити паралельно з турніром, серед них навчання грі в гольф від професійних тренерів «Superior Golf & Spa Resort».

Крім цього, в рамках гольф-турніру, виробник виняткових спорткарів BMW ALPINA відсвяткує 10-річчя своєї успішної роботи на українському ринку.

Про турнір BMW Golf Cup International.

Вперше турнір BMW Golf Cup International був проведений у Великобританії в 1982 році і зараз є найбільшим в світі змаганням з гольфу для спортсменів-аматорів. Турнір проводиться в багатьох країнах світу, таких як Німеччина, Великобританія, Іспанія, Австралія, Канада і Японія, а всього в його відбіркових етапах бере участь близько 100 000 чоловік. Учасники діляться на три групи - дві чоловічі і одну жіночу.

Один з ключових постулатів філософії BMW - поєднання традицій та інноваційних рішень. Тим же самим може пишатися і гольф: цей спорт, як ніякий інший, відкритий для інновацій і високих технологій. Простий приклад: ключка для гри в гольф має ту ж форму, що і 50 років тому. Але її древко зроблено з композитних матеріалів, що дозволяє одночасно знизити масу снаряда і збільшити його жорсткість. М’яч для гри в гольф має складну фактуру, яка покращує його аеродинамічні характеристики: обертаючись навколо своєї осі, м’яч створює розріджений простір, що дозволяє йому летіти далі. Подібними елегантними, прогресивними рішеннями, заснованими при цьому на повазі до власних традицій, славляться і автомобілі BMW.

За дадатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel: +380 (44) 494-21- 21, fax: +380 (44) 494-44- 99

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: http://www.bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги