Прес-релізи

ОНОВЛЕНИЙ СЕДАН LEXUS GS ВЖЕ В УКРАЇНІ

З 07 травня 2016 року в Україні у модельній лінійці Lexus представлено оновлений седан класу «люкс» GS 200t з новим 2,0-літровим турбодвигуном потужністю 245 к.с. На додаток до цього потужного двигуна Lexus GS 200t оснащено 8-швидкісною автоматичною коробкою передач, що дозволяє йому стрімко розганятися та набирати максимальну швидкість у 230 км/год*.

Дизайн оновленого GS базується на сміливому і більш агресивному стилі, а концепція автомобіля поєднує спортивну спритність і комфорт під час їзди на далекі відстані. Просторий салон оновленого GS 200t зазнав значного удосконалення ергономічних характеристик, спрямованих на комфорт водія та пасажирів. Передня панель розділена на дві окремі зони: верхню зону відображення інформації з 8-дюймовим кольоровим екраном, розташованим на ідеальній відстані для перегляду, і нижню – операційну зону із вдосконаленою версією системи дистанційного керування Remote Touch (RTI) на середній консолі.

Технологія кондиціонування S-Flow забезпечує оптимальний комфорт пасажирів та значне зниження споживання енергії. За допомогою датчиків система визначає, чи зайняті задні сидіння або сидіння переднього пасажира. Якщо ні, то система автоматично закриває всі повітряні дифузори, які обслуговують незайняті місця.

Технологічно передові системи активної безпеки і допомоги водієві оновленого GS включають у себе антиблокувальну гальмівну систему, протибуксувальну систему, систему курсової стійкості автомобіля та систему попередження про зниження тиску в шинах, а 10 подушок безпеки демонструють турботу про безпеку водія та пасажирів.

Вражаюча шумо - та віброізоляція моделі GS була ще більше покращена за рахунок додавання звукопоглинального матеріалу у верхній частині капота, в результаті чого зовнішні звуки майже не проникають у салон і таким чином створюється надзвичайно тиха та комфортна атмосфера.

Покращені динамічні властивості оновленого GS пропонують ще більш приємний досвід керування автомобілем. Жорсткість кузова була поліпшена за рахунок застосування 188 додаткових точок зварювання, більш широкого застосування клейових з’єднань та лазерного зварювання гвинтового типу. Системи підвіски, кермового управління і гальма були оптимізовані для підвищення комфорту, відмінної маневреності, точності руху і почуття керма.

 Детальніше − в офіційних дилерів Lexus в Україні.

* Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися відзазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.

www.lexus.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги