Прес-релізи

Чотири етапи, 1000 миль і BMW 328: BMW Group Classic в Mille Miglia 2016 року.

Раз на рік BMW Group обирає шість легендарних родстерів на стартову лінію для участі у перегонах на ретрових автомобілів через північ Італії.

Мюнхен. Mille Miglia були найважчими перегонами на витривалість в світі протягом трьох десятиліть. З 1988 року змагання проводиться на надійних та регулярних засадах для історичних автомобілів. Це справжнє свято для великої кількості шанувальників автомобільної класики, які супроводжують учасників 1000 миль маршруту через Північну Італію. Близько 450 історичних спортивних автомобілів беруть участь у заході в цьому році, мандруючи від Брешії до Риму і назад з 19 по 22 травня 2016 року. За правилами, брати участь можуть тільки ті транспортні засоби, які були зареєстровані, щонайменше, один раз в класичний період Mille Miglia між 1927 і 1957 роками. Вони включають в себе BMW 328. У цьому році BMW Group Classic направляє шість автомобілів зі своєї колекції на стартову лінію, щоб відсвяткувати 80-річний ювілей легендарного родстера.

Знову ж, спортивний секстет з Мюнхена нагадує нам про історичний зв'язок між BMW 328 і Mille Miglia. Перша поява родстера - дебютував в перегонах Ейфель в 1936 році - на Mille Miglia закінчилася в 1938 році перемогою в класі для транспортних засобів з максимальною місткістю двигуна 2,0 л. На перегонах, дворічної давнини, у конкурентів, які працюють на більш об’ємних та потужних двигунах, навіть не було шансів. Фрітц Хушке фон Хансен і Вальтер Боймер забезпечили перемогу на основних місцях, за кермом своїх BMW 328 Mille Miglia Touring купе, обійшовші на 15 хвилин найшвидшого з учасників треку. Три інші автомобілі BMW 328 перетнули фінішну лінію на третьому, п'ятому та шостому місцях, так що командна нагорода також  перейшла до колективу BMW.

Цей тріумф було досягнуто завдяки оптимізованій вазі, низькому опору, високій надійності та досконалому зчепленню з дорогою, а не в наслідок неперевершеної потужності двигуна. Це дозволило BMW 328 завоювати стійке місце в історії Mille Miglia. Цього року команда BMW Group Classic складається з BMW 328 Berlin-Rome Touring Roadster побудований в 1937 році та BMW 328 Mille Miglia Roadster 1939 року.  Команда фахівців з автомобільного догляду від Sonax, давній партнер BMW Group Classic,  увійшла на перегони на червоному BMW 328 з Мюнхенської колекції.

Mille Miglia 2016 розпочалась відповідно до традіції в місті Брешиа, що на півночі Італії. Перший з чотирьох етапів розпочався вчора, 19 травня, у другій половині дня і пройшов через Верону і Равенну, що на Адріатичному узбережжі в Ріміні. Сьогодні, на другий день змагань, трек спочатку проходить в Сан-BMW Дилер АВТ Баварія Марино, перш ніж направитися до Риму, захоплюючи на шляху Мачерату та Асколі. Хвилюючий прийом чекає на автомобілі та їх водіїв у Римі. Кілька днів по тому відбудеться полуденна зупинка в містечку Поджибонсі в самому серці Тоскани. До цього, колона з класичних автомобілів вестиме свій шлях через Сієну, перед прискоренням на дорогах Пізи та Луки. У другій половині дня дорога приведе  учасників на легендарний перевал Futa Pass і далі на Futa Raticosa, Парми вони досягнуть у вечірній час. 22 травня 2016 року, відбудеться заключний етап Mille Miglia. Водії направлять свої ретро автівки через П'яченці і після розважальної програми на гоночній трасі в Монці, учасники повернутися до початку 1000-ї милі Брешиї.

За додатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтеся:

Катерина Малакуцко, Media/Public Relations, АВТ Баварія Київ

Tel:+380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99

e-mail: Kmalakutsko@bmw.ua

Website: www.bmw.ua, www.awt.com.ua

www.press.bmwgroup.com

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги