Прес-релізи

У Києві презентують новий незалежний театр, назва якого тримається в секреті!

21 травня в театрі ім. Лесі Українки відбудеться презентація нового незалежного театру, назва якого поки тримається в секреті.

Трупа вистави "Три сестри", основою якої є Dart's Dance Project, вже об'їздила з гастролями 14 міст України та дала 3 аншлагові вистави в Києві, на даному етапі реорганізується, щоб стати повноцінним театром, розширюючи межі своїх творчих можливостей.

Театр, створений буквально з нічого, але з неймовірним ентузіазмом і талантом, в гармонійному поєднанні всіх його складових, буде і надалі повністю незалежний як від державних, так і від приватних інвестицій, засновуючи свою діяльність виключно на творчому інтересі і потенціалі.

Креативним і адміністративним ядром нового театру, стануть режисер Ілля Мощіцкий (Санкт-Петербург), хореограф Микола Бойченко (Київ) і композитор Дмитро Саратський (Київ).

Не дивлячись на те, що виставу «Три сестри» багато хто називає авангардом, оскільки складність глядацького сприйняття пов'язана з певним вакуумом театрального процесу в нашій країні, творчому колективу, який зважився говорити з глядачем актуальною мовою сучасного театру, з першої ж спроби вдалося довести, що такі формації і експерименти стають життєво необхідними для розвитку української театральної культури. Такі роботи заповнюють собою, ще ніким не зайняті ніші, викликають жвавий інтерес і бурхливо обговорюються в творчому середовищі.

Презентація театру пройде перед черговим показом вистави "Три сестри" в театрі Російської Драми ім. Лесі Українки, в дещо незвичному форматі, близькому до форуму.

Інформація та фото надані "Master Management"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги