Прес-релізи

Нові технології в ПроКредит Банку: автоматизація роботи з готівкою в гривні

У відділеннях ПроКредит Банку стартував пілотний проект - банк представляє інноваційний підхід обслуговування клієнтів - всі операції з готівкою клієнти банку будуть здійснювати виключно в зонах самообслуговування 24/7.

ПроКредит Банк, як частина групи ПроКредит, завжди пропонує високоякісні послуги та інноваційні рішення. Концепція поступового переходу до безготівкового обслуговування клієнтів є частиною стратегії групи. Крім того, обмін досвідом в рамках групи дає можливість покращувати і йти в ногу з останніми тенденціями та розробками в даній галузі.

«Як і всі банки групи, ми будемо стимулювати розвиток безготівкових платежів. Багато операцій ми вже перевели з відділень в зони самообслуговування і онлайн-банкінг. У Києві вже є кілька відділень, які не працюють з готівкою. Співробітники консультують клієнтів, підписують договори, але операції з готівкою не проводять. Плануємо, що вже влітку в більшості відділень банку наші співробітники не будуть обслуговувати кеш. У кожному великому місті може залишитися максимум одне спеціалізоване відділення, де будуть проводитися операції з готівковими коштами, які в зонах самообслуговування зробити неможливо. Правила будуть єдиними для всіх наших клієнтів. Всі операції, які необхідні банківському клієнтові, можна провести через онлайн-банкінг або в зонах самообслуговування. Ми розуміємо, що багато клієнтів банків звикли здійснювати операції в готівковій формі. Але ми також хочемо змінити такий підхід. Наприклад, переказ депозиту з одного банку в інший: клієнт приходить до відділення, фізично знімає гроші і несе їх до іншого банку, де знову-таки через касу вносить кошти на рахунок. Але цю ж операцію можна провести безготівково», - коментує Голова Правління Віктор Пономаренко.

Цьому кроку передувала ретельна підготовка, яка потребує суттєвих інвестицій в обладнання, програмне забезпечення, розвиток функціональності, впровадження нових технологічних рішень, введення в експлуатацію інноваційного обладнання, перегляд процесів і підготовку персоналу. За останній рік у всіх відділеннях банку були обладнані комфортабельні, безпечні та багатофункціональні зони 24/7, що призвело до значного зниження операцій з готівкою в операційному залі. Кожна зона 24/7 обладнана:

  1. Банкоматом з функцією поповнення, в якому ви можете отримати готівку і поповнити рахунок до 25 000 грн за допомогою карти ПроКредит Банку або шляхом введення номера рахунку / картки та паспорта власника, а для юридичних осіб - номера паспорту авторизованої особи;
  1. Електронним депозитними сейфом, за допомогою якого ви можете поповнити свій рахунок в гривні до 150000 грн., відкритий в ПроКредит Банку; авторизована особа компанії може поповнити рахунок юридичної особи в гривні, відкритий в ПроКредит Банку. Завдяки великій швидкості обробки готівки, електронний депозитний сейф є найбільш вдалим вибором для поповнення рахунків на значні суми. Поповнити рахунок можна шляхом введення номера рахунку / картки та паспорта власника, а для юридичних осіб - номера паспорту авторизованої особи;
  1. Депозитними сейфом - унікальною послугою для юридичних осіб, яка дає змогу швидко і безпечно поповнити рахунок готівкою (торговою виручкою і т.п.) на суму до 700 000 грн. Зарахування коштів відбувається протягом дня. Щоб почати користуватися послугою, необхідно звернутися до фахівця для отримання іменної картки-ключа і пакетів для готівки;
  1. Інтернет-банкінг терміналом, який дозволяє фізичним особам здійснити всі операції по персональним рахункам через систему Інтернет-банкінгу та роздрукувати виписку або депозитний договір.
  1. Зоною Wi-Fi для забезпечення швидкого доступу до Інтернет-банкінгу.

Клієнти ПроКредит Банку вже встигли оцінити безпеку і швидкість при роботі з готівкою, забезпечену високотехнологічними і якісними банківськими сервісами, які тепер не залежать від режиму роботи банку, що особливо важливо для сегмента працюючих клієнтів, які не можуть відвідати банківське відділення в робочі години. Зробивши свій вибір на користь ПроКредит Банку, клієнт отримує обслуговування на вигідних умовах в надійному німецькому банку 24 години на добу.

 

ПроКредит Банк - банк зі 100% іноземним капіталом (Німеччина). Крім кредитування і обслуговування малого та середнього бізнесу, банк пропонує вкладникам вигідні умови розміщення грошових коштів і гарантію їх збереження в німецькому банку. Підтримка акціонерів (ПроКредит Холдинг, Німеччина; Німецький державний банк розвитку KfW, Німеччина), приналежність до міжнародної групи ПроКредит і контроль з боку Федерального управління фінансового нагляду Німеччини BaFin є гарантією стабільності та надійності ПроКредит Банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги