Прес-релізи

Резонансна танцдрама "ТРИ СЕСТРИ" в Києві!

Вистава, яка стирає межу між видами мистецтв, артисти, для яких немає неможливого: танцювальна драма «Три сестри» - це абсолютно новий і несподіваний синтез слова, музики і пластики.

Одна з найпопулярніших і, в той же час, найбільш незвичайних п'єс А. П. Чехова надихнула молоду творчу команду, що складається з режисера Іллі Мощіцкого, хореографа Миколи Бойченко і композитора Дмитра Саратського створити свою, музично-хореографічну версію цього твору.

Гастролі театру без назви з великим успіхом і резонансом пройшли по Україні: Дніпропетровську, Сумах, Полтаві, Харкові, Чернігові, Кіровограді, Одесі, Львові, Рівному, Луцьку, Чернівцях. Столична публіка зможе побачити виставу 21 травня на сцені театру ім. Лесі Українки.

 П'єса, в якій відсутній сюжет в звичному його розумінні, як не можна краще підійшла для подібного театрального проекту, в якому на першому місці стоїть емоційне і чуттєве відчуття світу.

 Неоднорідність виконавського складу, який поєднав у собі танцівників і акторів, дозволить глядачеві під іншим кутом поглянути на чеховські роздуми про сенс буття і пошуки щастя. Виконавчим ядром вистави став балет D'Arts, артисти якого вперше приміряють на себе амплуа драматичних акторів. Музика, створювалася спеціально для проекту в живому процесі пошуку і реалізації нових ідей.

 Режисер Ілля Мощіцкій про виставу: «Три сестри - п'єса, головними дійовими особами якої є час і нескінченні питання з приводу сенсу людського існування. На початку 20-го століття це було шоком для глядача, шоком це залишається і тепер. Через більше ніж сто років, п'єса все набирає і набирає актуальності. Масштаби протистояння світу духовного і матеріального, міщанства і інтелігентності, розрахунку і совісті розростаються, створюючи і збільшуючи прірви між людьми. Ми всі так само намагаємося стати щасливими, так само прислухаючись до себе, завмираючи перед страхом майбутнього. Чехов сформулював свої головні питання до людини, а ми в свою чергу намагаємося на них відповідати своєю виставою, розмірковуючи і продукуючи нові пошуки і нові теми ».

 Тизер "ТРИ СЕСТРИ" https://www.youtube.com/watch?v=RC0vBfnNNeE

режисер - Ілля Мощіцкій (Санкт-Петербург)

хореограф - Микола Бойченко (Київ)

композитор - Дмитро Саратський (Київ)

 тривалість вистави - 2 год 15 хв (з антрактом)

 купити квиток онлайн http://parter.ua/ua/event/kontserty/hastroli_teatriv/9488.html

Інформація та фото надані компанією Master Management 
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги