Прес-релізи

Під вітрилами успіху - виставка катерів і яхт IBYS 2016!

Організатори виставки: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», яхт-клуб і ресторанно-готельний комплекс «Червона Калина»

В цьому році, вже вшосте поспіль спеціалізована демо-виставка катерів і яхт IBYS порадує всіх шанувальників ринку яхт.

Захід пройде в яхт-клубі і ресторанно-готельному комплексі «Червона Калина», де створені всі умови для успішної демонстрації яхтового потенціалу компаній-учасниць виставки. Тут, окрім бот-шоу, гості зможуть провести свій ідеальний відпочинок на березі Дніпра, насолодитися природою і отримати заряд енергії.

На виставці кожен відвідувач може ознайомитися з новинками сезону водно-моторної техніки, а також дізнатися про новинки яхтового ринку і техніки для річкового використання, отримати консультацію з вуст професіоналів і виробників і дилерів обладнання для плавзасобів.

Учасниками виставки є: світові яхтові бренди, дилери яхтових компаній, ексклюзивні і офіційні постачальники, дистриб'ютори водної техніки, обладнання та аксесуарів, а також яхтсмени, члени яхт-клубів, ентузіасти і фанати активного відпочинку на воді.

В рамках бот-шоу будуть представлені наступні яхтові бренди: Galeon Yachts, Atlantic Marine, Aquador Boats, Linssen yachts, Greenline, MasterCraft і інші.

Виставка IBYS 2016 є відмінною бізнес-платформою, яка надає широкі можливості для ділових зустрічей, встановлення довгострокового партнерства і розвитку діяльності компаній.

Унікальною особливістю виставки є поєднання берегової та водної експозицій. Берегова експозиція представить любителям відпочинку на воді нові катери і яхти, профільне обладнання, спеціальний одяг і взуття. Крім цього, тут ви зможете отримати сервісні послуги для яхтової індустрії, придбати товари для активного відпочинку на воді і морських розваг.

На виставці всі гості зможуть побачити в одному місці унікальні за своїми характеристиками яхти і швидкохідні катери, оцінити техніку на воді, при зацікавленості протестувати модель на ходу.

Поринути в атмосферу відпочинку та гарного настрою гостям та учасникам заходу дозволить шоу-програма виставки.

Виставка IBYS 2016 представить:

• презентації яхт і катерів компаніями для преси і VIP- гостей;

• тест-драйви яхт і катерів;

• навчання управлінню парусної яхтою;

• майстер-клас «Планування вітрильних подорожей і чартерінг яхт»;

• показові виступи вихованців вітрильної школи, багаторазової чемпіонки України в класі 470, Тетяни Леонової.

Проведення виставки IBYS сприятиме розвитку яхтового спорту в Україні. Безсумнівно, вона є найкращим комунікаційним майданчиком для ділового партнерства, а також вдалим місцем проведення дозвілля для любителів водного спорту.

Виставка катерів і яхт IBYS - це яскрава подія з відмінною атмосферою і незабутніми емоціями, яка не залишить вас байдужими!

ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та яхт-клуб і ресторанно-готельний комплекс «Червона Калина» гостинно зустрінуть всіх на виставці 26-28 травня за адресою: м Київ, пр-т Генерала Ватутіна (парк «Дружби народів»).

Офіційне відкриття міжнародної виставки катерів і яхт IBYS 2016 відбудеться у тому ж місці 26 травня в 12.00.

Час роботи виставки: 26-27 травня з 11:00 до 20:00; 28 травня з 11:00 до 18:00

Офіційний сайт: www.ibys.info

Офіційний сайт яхт-клубу: http://www.chervonakalina.com.ua/ua/yacht-club/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги