Прес-релізи

Головна ювелірна виставка країни - «Ювелір Експо Україна»

«Ювелір Експо Україна» - виставка з майже 20-річною історією, яка двічі на рік визначає вектор подальшого руху ювелірної галузі країни, створює ювелірну моду, представляє останні трендові зразки прикрас і є ключовою подією для всіх операторів ювелірного ринку.

Організатор - лідер виставкового бізнесу України - компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

За участю Асоціації ювелірів України.

Місце проведення - виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

Діамантовий партнер - компанія Алмаз-Діамант Ю.

Золотий партнер - Столична ювелірна фабрика.

Головний радіо партнер - АВТОРАДИО.

Це найбільший галузевий форум України, який в цьому році збирає понад 250 компаній - провідних виробників України і зарубіжжя, відомі ювелірні дома і бутіки.

«Ювелір Експо Україна» - місце зустрічі професіоналів ювелірної «справи», в роботі якої беруть участь представники всіх сегментів індустрії: від виробників і постачальників сировини, устаткування і упаковки для ювелірного виробництва і до виробників кінцевого продукту.

Завдяки багаторічній прихильності учасників, гостей форуму та професійній роботі організаторів, виставка протягом багатьох років міцно утримує позиції лідера галузі, який отримав визнання не тільки в Україні, а й за її межами. «Ювелір Експо Україна» - єдине галузевий захід, визнаний Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії UFI.

У цьому році на виставці будуть представлені ювелірні вироби з золота та срібла, дорогоцінні камені, аксесуари, біжутерія, годинники. Для компаній-учасниць виставка - це можливість не тільки вигідно презентувати і реалізувати свою продукцію, а й залучити нових клієнтів.

Ексклюзивні проекти та експозиції «Ювелір Експо Україна» - невід'ємна частина масштабного заходу.

На форумі відбудуться численні семінари, майстер-класи, круглі столи, конференції та конкурси за участю і за сприяння провідних представників ювелірного бізнесу, а саме:

унікальний проект VIP ZONE - окрема експозиція на «Ювелір Експо Україна», де представлені тільки ексклюзивні вироби, кожне з яких відрізняється оригінальністю композиції і дизайнерським рішенням;

Всеукраїнський конкурс ескізів на кращий ювелірний дизайн, де талановиті художники-ювеліри відображають в ескізах свої оригінальні задумки ювелірних прикрас. Експозицію конкурсних робіт відвідувачі «Ювелір Експо Україна» зможуть побачити протягом усіх днів роботи виставки. Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 14 травня о 12:00 на VIP ZONE;

майстер-клас від провідного майстра декоративно-прикладного мистецтва в техніці перегородчастої емалі Олександри Барбалат;

дискусійний семінар від відомого ювелірного дизайнера Тетяни Калюжної;

розіграші ювелірних прикрас від компаній-учасниць і партнерів;

ексклюзивна зустріч амбасадора бренду Zarina Ольги Фреймут з ​​гостями і учасниками виставки та багато іншого.

Офіційне відкриття міжнародної ювелірної виставки «Ювелір Експо Україна» відбудеться 12 травня о 12:00 в павільйоні №1 ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2б, метро «Нивки»).

Час роботи: 12 травня з 11:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

13 і 14 травня з 10:00 до 19:00 (вхід для відвідувачів до 18:30);

15 травня з 10:00 до 18:00 (вхід для відвідувачів до 17:30).

Більш детальну інформацію про роботу і програму «Ювелір Експо Україна» Ви можете знайти на офіційному сайті виставки та її сторінках в соціальних мережах. Дирекція реклами та PR компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»: (044) 461-93-44, e-mail: anna@kmkya.kiev.ua, alyona@kmkya.kiev.ua

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги