Прес-релізи

Українські підприємці вперше об’єдналися у незалежну Спілку українських підприємців (СУП)

м. Київ 18 квітня 2016 року На 25-му році існування незалежної України підприємці вперше створили об’єднавчу Спілку українських підприємців (СУП) та офіційно презентують СУП 19 квітня 2016 року у м. Києві.

Спілка українських підприємців (СУП) – це перше об’єднання українських підприємців, яке створено поза межами політичних, галузевих та територіальних інтересів з метою формування сприятливого бізнес-середовища, захисту інтересів та популяризації інновацій серед представників малого, середнього та великого бізнесу України. Саме малий та середній бізнес має потенціал стати найпотужнішим двигуном для розвитку економіки України, таким, яким він є у всіх розвинутих країнах.

СУП об'єднує, представляє та захищає інтереси незалежних українських підприємців, незважаючи на масштаб, галузь та географію їхньої діяльності. Спілка діє поза політикою та не відстоює інтереси олігархів. СУП прагне об’єднати понад 100 тис українських підприємців до 2020 року.

СУП – це об’єднання успішних підприємців, які створюють робочі місця, сплачують податки, прагнуть розвивати український бізнес та захищати прозорі, цивілізовані умови його ведення. За підсумками діяльності у 2015 році 18 компаній, які представлені членами Ради директорів СУП, сплатили до державного бюджету України понад 500 млн грн податків, створили понад 90 тис робочих місць та експортували українських товарів та послуг на суму понад 15 млрд грн у 200 країн світу.

Серед членів Ради директорів СУП: В'ячеслав Климов, співзасновник і співвласник компанії «Нова пошта» (президент Спілки), Костянтин Магалецький, партнер HorizonCapital, Олександр Почкун, засновник та керуючий партнер BakerTillyUkraine, Валерій Кондрук, власник компанії «Фармпланета», Дмитро Ушмаєв, засновник та генеральний директор компанії «Три Ведмеді», Володимир Цой, власник компанії MTI, Олена Шуляк, співвласник MidlandDevelopmentUkraine, Наталія Спіженко, власник Клініки Спіженко, Наталія Єремеєва, власник компанії «Стеклопласт», АлексЛіссітса, генеральний директор компанії IMCGroup, Ігор Гуменний, власник компанії UBCGroup, Сергій Бартощук, голова наглядової ради ТМ «КОСМО», Андрій Федорів, власник компанії FEDORIV, Тимур Бондарьов, засновник та керуючий партнер Arzinger, Владислав Чечоткін, засновник та співвласник компанії Rozetka.ua, Микола Толмачов, засновник та генеральний директор будівельної компанії ТММ, Тарас Вервега, співзасновник компанії SoftServe та Марія Барабаш, засновник та власник компанії A7 GROUP.

«Для засновників СУП, які створили і розвивають бізнес в Україні, важливо зробити особистий внесок в успішне майбутнє цієї країни. Ми об'єдналися зі спільною метою – захищатиінтереси малого, середнього і великого вітчизняного бізнесу, формувати сприятливий бізнес-клімат, сприяти зростанню українського експорту в світі. Разом ми зможемо вести діалог із владою і спрямовувати енергію підприємців на розвиток економіки України», –наголосивперший Президент СУП, співзасновник і співвласник компанії «Нова пошта» В'ячеслав Климов.

19 квітня 2016 р. о 10.00 відбудеться прес-конференція та офіційна презентація Спілки українських підприємців (СУП) за адресою: пр-т Глушкова, 1, 8-й павільйон ВДНГ, м. Київ.Трансфер до місця події буде організовано о 09:00 з вул. Рейтарська, 8, біля будівлі Інтерфакс-Україна.

 

З питань акредитації ЗМІ та трансферу, будь ласка, звертайтесь до Оксани Кадочнікової, менеджера зізв’язків із громадськістю A7 CONFERENCES, за тел.: +38 044 227 27 77, +38 068 120 53 35, е-mail: oksana@a7-group.com

 

 


Теги