Прес-релізи

Офіційний дистриб’ютор LEXUS повідомляє про продаж мільйонного гібридного автомобіля

12 квітня 2016 р. офіційний дистриб’ютор автомобілів Lexus – компанія Toyota Motor Europe NV/SA (Брюссель, Бельгія) повідомила про подолання позначки в один мільйон гібридних авто, проданих з моменту виходу на ринок першого гібридного автомобіля преміум-класу RX 400h у квітні 2005 року. Щоб відзначити цю подію, керівник європейського підрозділу Lexus особисто вручив покупцеві в Мілані (Італія) мільйонний гібридний автомобіль, яким виявився Lexus NX 300h.

Це мій перший автомобіль марки Lexus. Я зупинив свій вибір саме на цьому бренді, тому що дійсно ціную його. Коли я вперше побачив нову модель Lexus NX 300h, мене одразу захопив його дизайн, а гібридні технології дозволили без вагань зупинити вибір саме на ньому. Я був приємно вражений, коли дізнався, що став мільйонним покупцем гібридного автомобіля Lexus, і для мене це велика честь відсвяткувати цю важливу подію разом із Lexus!» – прокоментував клієнт.

Президент Lexus International з цього приводу зазначив: «Гібридна система залишається нашою фірмовою силовою установкою. Ми поставили перед собою амбітні цілі із захисту екології до 2050 року, і для їх досягнення нам надзвичайно важливо, щоб гібридні технології користувалися все більшою популярністю у світі. Я дуже радий, що понад 1 мільйона покупців у всьому світі обрали лінійку гібридних автомобілів Lexus».

Започаткувавши використання повногібридних технологій, компанія Lexus випустила свою першу повногібридну модель і перший повногібридний кросовер преміум-класу RX 400h у квітні 2005 року. Поступово лінійка гібридних автомобілів розширювалася: у 2006 році був випущений перший повногібридний седан преміум-класу GS 450h, а у 2007 році – найбільш потужний повногібридний седан LS 600h. У 2011 році до них приєднався повногібридний малолітражний автомобіль преміум-класу CT 200h, а у 2014 році – перший середньогабаритний кросовер преміум-класу NX 300h. Перше повногібридне спортивне купе преміум-класу RC 300h було випущено наприкінці 2015 року. На сьогодні у модельній лінійці Lexus 10 повногібридних моделей, і, за даними ТМЕ, це найширша лінійка повногібридних автомобілів у преміум-сегменті. 

Європа є ключовим регіоном та найбільшим ринком збуту гібридних автомобілів Lexus. Згідно з опублікованою європейським дистриб’ютором статистикою, у 2015 році 64% всіх автомобілів Lexus, проданих в Європі, були гібридними, а в Західній Європі цей показник досягнув 95%. Як заявлено ТМЕ, в Європі Lexus − безперечний лідер у преміум-сегменті гібридних автомобілів (доля ринку складає понад 45% і 77%, якщо не брати до уваги гібридні автомобілі з підзарядкою від електромережі).

«Із 2005 року повногібридна технологія стала візитною карткою компанії Lexus. Вона не лише забезпечує економічне використання пального, низький рівень викидів CO2 і низьку вартість експлуатації. Вона також забезпечує тиху і приємну їзду з високим рівнем комфорту. Відтак, я не дивуюсь високим показникам задоволеності серед наших клієнтів», – стверджує керівник європейського підрозділу Lexus.

Раніше, в цьому році, бренд Lexus представив світові нову повногібридну модель LC 500h, в якій була використана гібридна технологія нового покоління Multi Stage Hybrid System (MSHS). MSHS підкреслює переваги гібридних технологій, забезпечуючи більшу потужність, прискорення, тягу, а також економічність.

«Я впевнений, що наша нова гібридна система ще більше підвищить популярність гібридних автомобілів і залучить нових покупців, які до цього не розглядали варіант придбання гібридних авто», – наголосив насамкінець голова підрозділу Lexus у Європі.

В Україні лінійка гібридних автомобілів представлена такими моделями: седан GS 300h, середньорозмірний кросовер NX 300h, легендарний кросовер RX 450h, седан класу «люкс» LS 600h L.

Матеріал підготовлений за даними компанії Toyota Motor Europe NV/SA.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги