Прес-релізи

ВИГІДНА ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ НА ГІБРИДНИЙ КРОСОВЕР LEXUS NX

В офіційній дилерській мережі Lexus в Україні діють неймовірно вигідні цінові пропозиції на повноприводний кросовер Lexus NX 300h 2016 року виробництва.

Завдяки вибору комплектацій, кольорів кузову та різноманітних варіантів оздоблення салону кожен зможе обрати автомобіль, що підкреслить його стиль та індивідуальність. Ефектний кросовер NX 300h оснащений повногібридним приводом Lexus, що органічно поєднує роботу 2,5 л бензинового двигуна та електромоторів. Споживання палива становить лише 5,3 л/100 км* у комбінованому циклі, що є вражаючим показником для повноприводного кросовера такого розміру. 

Обирай вигоду, інноваційний дизайн  та технології з гібридним кросовером NX 300h.

Пропозиції діють з 11 по 28 квітня 2016 року на окремі автомобілі 2016 року виробництва в наявності на складі в Україні.

Детальніше — у офіційних дилерів Lexus в Україні. 

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова, й як така не являє собою оферти на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus.

* Дані отримано в ідеальних умовах, без урахування індивідуальної манери управління автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються тільки експериментальним шляхом.

www.lexus.ua


Теги