Прес-релізи

ТИЖДЕНЬ НІДЕРЛАНДСЬКОГО КІНО FLYING DUTCH

З 21 квітня у п'ятьох містах України стартує Тиждень нідерландського кіно FLYING DUTCH. У рамках тижня також відбудеться спеціальна подія «Ретроспектива Алекса ван Вармердама».

з 21 квітня - Київ – кінотеатр «Київ»; з 21 квітня - Одеса –Інотеатр; з 21 квітня - Харків – кінотеатр «8 ½»; 

з 21 квітня - Львів –Палац мистецтв; з 22 квітня - Вінниця – кінотеатр «Родина»

Тиждень нідерландського кіно FLYING DUTCH проводиться в Україні уп’яте. В рамках цьогорічної програми представляємо шість різножанрових і промовистих стрічок нідерландських режисерів, зокрема: фільм-відкриття Flying Dutch, драматичне роуд-муві Зустрінемось у Венеції (реж.ЕддіТерсталл), пригодницька стрічка про відчайдушного рибалку Атлантика (реж. Ян-Віллем ван Івайк), фільм про одну з найгучніших судових справ у історії Нідерландів Люсія де Берк (реж. Паула ван дер Уст), соціальна драма Сину мій (реж. Ремі ван Хойтен), історія кохання двох дівчат Літо (реж. КоллетБофор) і документальна стрічка про кухаря-перфекціоніста, чия історія життя і кар’єри захоплює та надихає Серджіо Герман: клятий ідеаліст (реж. Вілемек Клуйфхоут).

Виконавчий директор КМКФ "Молодість" Владислав Лясовський: "Результати нещодавнього референдуму показали, що нідерландці дуже мало знають про Україну. Маємо над чим працювати, щоб досягти порозуміння. Це не причина зачиняти двері. Навпаки, це клич будувати мости, міжнародні культурні мости. У цьому напрямку ми активно працюємо. Організовуємо українські стенди на Берлінале і у Каннах, сприяємо поширенню українського кіно за кордоном. Крім цього, тут, в Україні, організовуємо міжнародні події. Нашим найближчим таким заходом буде Тиждень нідерландського кіно, який кінофестиваль Молодість організовує спільно з Посольством Королівства Нідерландів. Ми презентуємо українській аудиторії європейський кінематограф,  а також запрошуємо нідерландських режисерів ближче познайомитися з Україною. Сподіваємось, через таке взаємне пізнання ми прийдемо і до взаєморозуміння.  Політики працюють на своєму рівні, а ми діємо через культуру. Разом зможемо щось змінити".

Організатори: Посольство Нідерландів в Україні та КМКФ "Молодість"

Трейлери тут: http://www.ex.ua/791106969896

Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

У Києві відкриття відбудеться 21 квітня у Культурному центрі «Кінотеатр «Київ».

Медіа-партнери:

NEWSONE, ЗІК, UBR, Ретро ФМ, Український тиждень, День, MOVIEGRAM Кіно-Театр


Теги