Прес-релізи

ROLLS-ROYCE DAWN ВИЗНАНИЙ «КРАЩИМ РОЗКІШНИМ АВТОМОБІЛЕМ 2016 РОКУ» ЗА ВЕРСІЄЮ БРИТАНСЬКОГО TOP GEAR

Rolls-Royce Dawn удостоєний престижного звання «Кращий розкішний автомобіль року» за версією британського журналу BBC Top Gear - всього через кілька днів після міжнародного дебюту в Кейптауні, Південна Африка.

Розкішний кабріолет, який не визнає компромісів з точки зору комфорту, дизайну і технологій, був гідно оцінений авторитетними світовими експертами, більшість яких зійшлося на думці: Dawn відкриває нову еру в історії автомобілів з відкритим верхом сегмента «ультралюкс».

Абсолютно новий Dawn, четверта модель в сімействі Rolls-Royce Motor Cars, оснащується потужним силовим агрегатом V12 об'ємом 6,6 літра з подвійним турбонаддувом, а також багатошаровим м'яким верхом – шедевром інженерної думки Rolls-Royce. Завдяки цим рішенням Dawn по праву може вважатися самим безшумнішим кабріолетом в світі.

Витончений і елегантний Dawn апелює до смаків і бажань більш молодої аудиторії: він немов створений для тих, хто хоче купатися в променях сонця і уваги, відвідуючи значущі заходи в різних куточках світу.

Визнавши Dawn «Кращим розкішним автомобілем року», журнал BBC Top Gear зазначив:

The Drive, Westhampnett, Chichester, West Sussex PO18 0SH (Великобритания)

Rolls-Royce Motor Cars

Тел.: +44 (0) 1243 384000 

www.press.rolls-roycemotorcars.com

«Погляньте на світ розкішних товарів. Звичайно, ви можете витратити кілька тисяч на шикарний смарт-годинник, якщо вам це цікаво, але ринок ілігранних механічних хронометрів, навіть якщо вони менш точні, оцінюється в рази дорожче. Що б ви обрали – носити взуття, створене гіпер-чутливим 3D-принтером або шевцем з Джермин-стріт? Ось чому Dawn – це найкращий в 2016 році приклад розкішного автомобіля. "Якість залишається, коли ціна давно забута". Абсолютно вірно, сер Генрі».

Торстен Мюллер-Отвос (Torsten Müller-Ӧtvӧs), Генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars, зазначив: «Dawn – найефектніший в історії вираз традиційної розкоші Rolls-Royce. Цей автомобіль є результатом безкомпромісної прихильності досконалості, яку поділяє кожен з 1600 висококваліфікованих співробітників заводу Rolls-Royce в Гудвуді. Отримати настільки блискуче визнання від Top Gear і інших світових ЗМІ – це справжня нагорода для нашого бренду».

Фотографії, відео та інші матеріали, пов'язані з Dawn, доступні на сайті: 

www.anewdawnformedia.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги