Прес-релізи

3 березня, Fortune оголосив список своїх 100 кращих компаній-роботодавців.

Список був складений консалтинговою компанією «Great Places to Work» та «Fortune Magazine». Ми раді повідомити, що Hilton Worldwide увійшла в список 100 кращіх компаній.

HiltonHotels&Resorts, флагманский бренд компанії HiltonWorldwide, було засновано в 1919 році і по сьогоднішній день продовжує развивати спадщину інноваційним шляхом розробки продуктів та послуг для задоволення потреб навіть навибагливіших мандрівників зі всього світу, в більш ніж 550 готелів на шести континентах. Hilton є стильним та сучасним світовим лідером в готельному бізнесі, де створюються умови, щоб кожен гість відчув, що про нього піклуються, його цінують та поважають.

Дізнайтесть останні новини про компанїю на news.hilton.com и почніть свою подорож на www.hilton.com та заходьте на www.hilton.com/offers, щоб дізнатися про останні спеціальні пропозиції готелю. Для перегляду офіційного списку соціальних мереж компанії потрібно перейти за адресою www.hilton.com/social.

HiltonHotels&Resorts є одним з десяти провідних брендів HiltonWorldwide.

О HiltonWorldwide

HiltonWorldwide – провідна глобальна компанія індустрії гостинності. Її бізнес охоплює готельний сектор від фешенебельных готелів та пансіонатів з повним набором послуг до апартаментів для тривалого проживання та готелів середньої цінової категорії. Протягом 94 років HiltonWorldwide пропонує своїм гостям, що прибувають у справах або на відпочинок, чудові умови проживання, сервіс, зручність та якість. Компанія послідовно продовжує традицію створення виняткових умов для гостей готелю всіх своїх глобальних брендів. Бренди компанії, до яких відноситься WaldorfAstoriaHotels&Resorts, ConradHotels&Resorts, HiltonHotels&Resorts, DoubleTreebyHilton, EmbassySuitesHotels, HiltonGardenInn, HamptonHotels, HomewoodSuitesbyHilton, Home2 SuitesbyHilton та HiltonGrandVacations, нараховують більше 4.000 готелів та об'єктів  нерухомості, що має більш ніж 678.000 номерів розташованих в 91 країні світу. Компанія також реалізує для гостей бонусну програму світового класу HiltonHHonors®. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги