Прес-релізи

Кращі автомобілі 2016. Aston Martin Vanquish і Rapide S перемагають у Швейцарії.

Франкфурт на Майні/Цюріх, Лютий 26 – І знову, Aston Martin один із найбільш популярних брендів у Швейцарії. Це підтверджується новими нагородами акції «Кращі автомобілі 2016», яку проводило престижне автомобільне видання auto Illustrierte, грунтуючись на голосах читачів.

Aston Martin продовжує свою серію міжнародних перемог, прямуючи від визнання в категорії «Спортивні автомобілі» до нової нагороди. Таким чином, розкішний Британський Grand Tourer утримує свої позиції над полем сильних конкурентів. Крім цього, чотиримісний, чотиридверний Rapide S також згадувався у голосуванні в цьому році. Спортивний автомобіль взяв друге місце у категорії «Люкс клас» за кількістю читацьких голосів.

Марк Кенуорти, Регіональний директор Aston Martin Lagonda в Європі, прокоментував: «Ми надзвичайно раді, що Vanquish удостоївся цього призу, заснованого на голосах читачів найбільш важливого Швейцарського автомобільного видання. Наш флагман, Гранд Турер, відображає вершину дизайну, інженерії, технологій і майстерності Aston Martin, і, ще раз, ми дуже вдячні читачам журналу auto Illustrierte за їхні голоси».

В Швейцарії Aston Martin представлений п'ятьма дилерськими пунктами в Каденаццо, Женеві, Зафенвиль, Санкт-Галлен і Цюріху.

Читацьке голосування «Кращі Автомобілі 2016» проводиться журналом auto Illustrierte вже в 22 раз. У голосуванні взяли участь 364 автомобілів у 11 категоріях. 

Адреса дилерського центру:

Aston Martin, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 19-21, Київ, 01030, Україна

Тел .: (044) 393-7070

Aston Martin Kiev представлений в соціальних мережах:

www.facebook.com/AstonMartin.Ukraine

Контактна особа по роботі з медіа:

Катерина Малакуцко, Спеціаліст з корпоративних комунікацій, Україна

Tel: +380 (44) 494-21-21, fax: +380 (44) 494-44-99

E-mail: KMalakutsko@astonmartinkiev.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги