Прес-релізи

7 травня зустрінуться на рингу Кличко і Ф'юрі в матчі-реванші

Листопадовий бій одночасно за чотири чемпіонські титули в суперважкій вазі між Володимиром Кличком і Тайсоном Ф'юрі сприймався як одна з головних подій року у світі професійного боксу. Більш резонансним виявився його результат, коли британський боксер рішенням суддів був визнаний переможцем поєдинку.

Днями стало відомо, що матч-реванш, організований з ініціативи Володимира Кличка, відбудеться в Німеччині 7 травня. Точне місце проведення бою ще не визначено, але не виключено, що це буде знаменита «Альянц Арена».

Якщо розглядати учасників майбутнього супербою, то ніяких змін у розкладах не відбулося. Кожен з боксерів зберіг свої переваги. Мабуть, тільки впевненості в Тайсона Ф'юрі у своїх силах буде дещо більше.

Британський боксер за рахунок більшого зростання й розмаху рук має певну фізичну перевагу над Володимиром Кличком, що є нетиповою ситуацією, оскільки саме довгі руки й зростання завжди були сильною стороною українця. Крім того, Тайсон Ф'юрі значно молодший і витриваліший за свого опонента. За професійну кар'єру він провів 25 боїв, у яких жодного разу не знав гіркоти поразок, тому в нестачі досвіду його звинуватити не можна.

Кличкові на момент бою буде вже 40 років, що не можна віднести до сильних сторін. У той же час 65 поєдинків говорять про величезний досвід спортсмена, а прізвисько «професор» не дається просто так. Саме тактична грамотність і вміння вести бій є основною перевагою українського спортсмена перед конкурентом.

Якщо брати до уваги ударні здібності спортсменів, то показники за нокаутами Ф'юрі й Кличка виглядають як 19 з 24 і 53 з 65, що становить 76% і 81% загальної кількості боїв спортсменів. У цьому плані їх сили приблизно рівні, і жоден з учасників майбутнього бою не буде мати помітної переваги.

Варто відзначити, що експерти в цілому виділяють як фаворита майбутнього поєдинку Володимира Кличка, на якого букмекерські контори пропонують коефіцієнт в розмірі 1,75. Для порівняння ймовірність перемоги чемпіона оцінюється в межах 2,45. На тлі пропозицій букмекерів в листопаді минулого року шанси Тайсона Ф'юрі на перемогу стали трохи більшими, але, тим не менш, його успіх у майбутньому поєдинку визнається менш імовірним, ніж перемога заслуженого українського важкоатлета, який кілька років утримував у своїх руках одразу п'ять чемпіонських поясів у різних версіях.

Що ж, до бою залишається ще два місяці, і шанувальникам боксу доведеться запастися терпінням, щоб дізнатися, чи зможе молодий британець Ф'юрі утримати у своїх руках ношу у вигляді декількох чемпіонських поясів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги