Прес-релізи

LEXUS НА ЖЕНЕВСЬКІЙ АВТОМОБІЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ – 2016

- Світова прем’єра купе класу «люкс» LC 500h - Європейська прем’єра концепту LF-FC

На міжнародній автомобільній виставці в Женеві цього року Lexus представить гібридний варіант нового купе класу «люкс»  LC. Автомобіль LC 500h обладнано гібридною трансмісією нового покоління, Lexus Multi Stage Hybrid System, яка забезпечує кращі характеристики, надає більшого задоволення від поїздки та підвищує ефективність автомобіля.

Дебют LC відбувся на Північноамериканській міжнародній автомобільній виставці 2016 р. Завдяки стилю, характеристикам та майстерності виконання, модель позиціонується як один із флагманів Lexus. Продовжуючи концепт LF-LC, який дебютував у 2012 р., модель LC відображає зміни в процесах інженерно-технічної розробки та ідеології дизайну Lexus і позначає початок нового етапу розвитку бренду Lexus. Його виняткову зовнішню привабливість цінують та відзначають професіонали. LC був відзначений дизайнерською нагородою «EyesOn Design» у номінаціях «Кращий серійний автомобіль» та «Кращий дизайн інтер’єру» на Північноамериканській міжнародній автомобільній виставці 2016 р. 

На Женевському автосалоні – 2016 Lexus також представить концепт LF-FC, який вперше було продемонстровано на Токійському автосалоні – 2015. Це новий нестандартний футуристичний автомобіль, який відкриває завісу над концепцією дизайну та напрямком технологій майбутнього флагманського седану Lexus. Концепт LF-FC створений на базі високоефективної системи паливних елементів. 

Прес-конференція Lexus відбудеться 1 березня об 11:30 на стенді Lexus (номер 4211) у 

павільйоні № 4, Palexpo.

www.lexus.ua

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги