Прес-релізи

LEXUS ЗАПРОШУЄ НА «LEXUS HIGH DRIVE» ДО ЗИМОВОГО КУРОРТУ «БУКОВЕЛЬ»

25-27 ЛЮТОГО 2016 РОКУ НА ЧЕСТЬ ВИХОДУ НОВОГО ПОКОЛІННЯ КУЛЬТОВОГО КРОСОВЕРА LEXUS RX В ЗИМОВОМУ КУРОРТІ «БУКОВЕЛЬ» ВІДБУДЕТЬСЯ «LEXUS HIGH DRIVE».

25 лютого 2016 року вперше на всіх гостей курорту «БУКОВЕЛЬ» очікує подія «LEXUS SKI&SYMPHONY». Це особлива подія, що поєднує в собі насолоду від споглядання мальовничих карпатських краєвидів, емоції від гірськолижних спусків та натхнення від довершеної музики. Протягом дня на сцені, що встановлена на гірському схилі №7 курорту «БУКОВЕЛЬ», гратиме один з кращих камерних оркестрів країни – «ВІРТУОЗИ ЛЬВОВА», який представляє Україну в престижних концертних залах та на музичних фестивалях всього світу. А надвечір розпочнеться основна програма з великим складом оркестру, який виконає найкращі хіти сучасності в новому симфонічному звучанні.

26 та 27 лютого 2016 року проходитиме «LEXUS HIGH DRIVE»* – захоплюючий тест-драйв нового преміального кросовера Lexus RX в умовах гірських доріг, розроблений провідними експертами з позашляхового керування в Україні.

 Всі бажаючі можуть зареєструватися на тест-драйв нового RX, звернувшись до консультантів на рецепціях готелю «RADISSON BLU RESORT» та віп-резиденції «БУКОВЕЛЬ». Крім того, всі клієнти Lexus зможуть зареєструватися на тест-драйв нового RX на спеціальному сайті www.highdrive.lexus.ua або зателефонувавши з мобільного до служби «Лексус Консьєрж» за номером 247**.

Коли від емоцій перехоплює подих – це і є життя в стилі LEXUS!

* Заходи проводяться на території ГК «Буковель» (Івано-Франківська обл., Яремчанський район, с. Поляниця).

** Вартість дзвінка – згідно поточних тарифів оператора, що діють для абонента.

www.lexus.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги