Прес-релізи

Новий BMW C 650 Sport та новий BMW C 650 GT.

З новими BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT компанія BMW Motorrad продовжує розвиток своєї успішної преміальної лінійки максі-скутерів. Ці моделі ідеально підходять для міста та поєднують в собі співвідношення «ціна-якість» із задоволенням від водіння і комфортом. Крім того, вони також подарують чимало задоволення водіям зі спортивними амбіціями на звивистих заміських дорогах, а також зроблять навіть найдовший подорож максимально простим і приємним. Нові BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT - динамічні максі-скутери для спорту, подорожей і міської їзди.

Різний емоційний настрій, що лежить в основі кожної з двох моделей максі-скутерів BMW, дозволяє компанії розширити свою цільову аудиторію ще сильніше, ніж раніше: BMW C 650 Sport адресований насамперед водіям зі спортивними амбіціями, а BMW C 650 GT призначений для тих, хто цінує комфорт і можливість відправитися в далекі поїздки.

Нові BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT тепер ще більш чітко адресовані своїм цільовим групам. Зі своїми модернізованими силовими установками, більш комфортною підвіскою і, - у випадку з C 650 Sport, - повністю зміненим дизайном, ці максі-скутери поєднують в собі всі переваги мотоциклів з маневреністю і комфортом максі-скутерів.

Оптимізований силовий агрегат і нова випускна система для ще більш яскравих вражень від водіння. Двоциліндровий рядний двигун робочим об'ємом 647 кубічних сантиметрів забезпечує новим BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT неперевершені динамічні характеристики. У обох модифікаціях двигун розвиває 44 кВт / 60 к.с. при 7500 об / хв. Крім того, клієнтам також доступний варіант потужністю 35 кВт / 48 к.с. при 7000 об / хв. Система управління двигуном нових BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT була перенастроєна таким чином, щоб силові агрегати відповідали екологічним нормам «Євро 4». Крім того, новий глушник надає максі-скутерам ще більш динамічний вигляд, забезпечує насичений звук - і в той же час повністю відповідає нормативам ECE R41-04 за рівнем шумності.

Нова безступінчата трансмісія CVT в поєднанні з новою фрикційної накладкою диска муфти сприяє ще більш динамічним відгукам двигуна. Це було досягнуто в тому числі шляхом зміни діапазону передавальних чисел безступінчатої трансмісії, а також завдяки тонкій оптимізації обертових сил.Нова підвіска і налаштування амортизаторів для ще більшого комфорту.Шасі нових BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT раніше має в основі дуже жорстку гібридну композитну структуру, що складається зі сталевої трубчастої рами з литою алюмінієвою частиною в зоні кріплення заднього маятника. Проте інженери BMW Motorrad змогли досягти більш комфортних налаштувань підвіски при незмінному ході пружин в 115 міліметрів. В результаті, нові BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT забезпечують ідеальний баланс між плавністю ходу і спортивною керованістю.

Системи ABS і ASC для максимально безпечного розгону і гальмування. Система Side View Assist в якості опції для C 650 GT.Грунтуючись на принципі «БЕЗПЕКА 360 °», моделі BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT в стандартній комплектації оснащені модернізованими гальмівними механізмами з антиблокувальною системою BMW Motorrad ABS Bosch 9.1MB, яка забезпечує максимальну безпеку при уповільненні. Ще одним важливим елементом безпеки є система автоматичного контролю стійкості ASC (Automatic Stability Control), яка тепер входить в базове оснащення. Нарешті, ще більший комфорт водієві забезпечить система SVA (Side View Assist), вперше в світі застосована на двоколісної техніці. Ця нова опція, що доступна для моделі C 650 GT, буде особливо корисна при їзді в місті, вона підтримує водія при зміні смуги, постійно відслідковуючи наявність супутнього транспорту в сліпих зонах.Повністю новий динамічний дизайн C 650 Sport і детально перероблений вигляд C 650 GT.

Серед двох версій максі-скутерів своїм бездоганним сучасним, динамічним і спрямованим у майбутнє дизайном особливо виділяється C 650 Sport. Модель повністю вписується у філософію дизайну BMW Motorrad. На противагу, новий C 650 GT, який позиціонується в сегменті комфортних максі-скутерів, отримав детально перероблений зовнішній вигляд. Обидві моделі також оснащуються зміненими щитками приладів, а також новими ручками керма. Серед інших нововведень у обох моделей - повністю змінена кінематика центральної підніжки, а також автоматичні денні габаритні вогні. Привабливі нові кольори BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT.І BMW C 650 Sport, і BMW C 650 GT пропонуються в трьох кольорових варіантах. Матовий помаранчевий колір Valencia Orange з ефектом «металік» для BMW C 650 Sport підкреслює його спортивну спрямованість і, в поєднанні з поверхнями контрастного кольору, наділяє максі-скутер дуже динамічним і сучасним виглядом. У той же час, білий колір Lightwhite без ефекту «металік» робить образ BMW C 650 Sport дуже технічним, компактним і легким. А в чорному кольорі Blackstorm з ефектом «металік» новий BMW C 650 Sport приверне до себе увагу клієнтів з класичними смаками.

У новому BMW C 650 GT, чорний Blackstorm з ефектом «металік» підкреслює елегантність форм, а коричневий Frozen Bronze з ефектом «металік», який поєднується з контрастними тонами, створює гармонійний колір, ідеально відповідний дизайну нового BMW C 650 GT. Нарешті, білий Lightwhite без ефекту «металік» підкреслює динамічність BMW C 650 GT - цей колір надає максі-скутеру візуальну легкість і стрімкість.

Короткий огляд змін в моделях BMW C 650 Sport і BMW C 650 GT:

 Нова безступінчата трансмісія з модернізованою фрикційною накладкою дисків муфти забезпечує більш динамічне включення фрикціонів і, тим самим, кращу чуйність до газу.

 Нова підвіска і амортизатори для ідеального балансу між спортивною керованістю і комфортом.

 На додаток до антиблокувальною системі ABS, система підтримки курсової стійкості тепер також входить в стандартне оснащення і забезпечує максимальну  безпеку при розгоні.

 Повністю новий дизайн моделі C 650 Sport.

 Детально модернізований вигляд C 650 GT.

 Новий глушник, що забезпечує глибокий і насичений звук.

 Новий приладовий щиток.

 Нове оформлення ручок керма з хромованими елементами.

 Нові, більш якісні пластикові накладки з шорстким ефектом.

 Автоматичні денні ходові вогні.

 Нова кінематика центральної підніжки для ще більшої зручності.

 Нова система безпеки SVA (Side View Assist) для C 650 GT.

 Нові варіанти кольорів для C 650 Sport: помаранчевий матовий Valencia Orange з ефектом «металік», білий Lightwhite без ефекту «металік», чорний Blackstorm з 

ефектом «металік».

 Нові варіанти кольорів для C 650 GT: чорний Blackstorm з ефектом «металік», коричневий Frozen Bronze з ефектом «металік», білий Lightwhite без ефекту «металік».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги