Прес-релізи

“Magic Sax” / “Магічний саксофон”

Шановні пані та панове!

Цього року музичний світ України відзначає знаменну дату – 30-річчя заснування Київського квартету саксофоністів - одного з найтитулованіших колективів нашої країни.

У зв'язку з цією знаменною подією Національний портал академічної музики «Music-review Ukraine» маючи досвід у проведенні знакових міжнародних музичних подій в Україні, ініціював проведення в 2015-16 рр. у Києві трилогії великих культурних проектів для вшанування цього колективу. Прем’єрним концертом цих святкувань стала культурно-мистецька акція «Музика Гії Канчелі» - одна з найпомітніших музичних подій травня в Україні цього року.

Наступний концерт під назвоюMagic Sax” / “Магічний саксофон” відбудеться 21 вересня 2015 в Києві в Національній філармонії України - на головній класичній музичній сцені нашої країни. В ній, окрім ювіляра Київського Квартету саксофоністів, братиме участь один з кращих оркестрів України - Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України під керівництвом Народного артиста України маестро Володимира Сіренка, а також видатні музиканти світу: титулований квартет саксофоністів зі Швеції «NORDIC», а також найвідоміший саксофоніст Франції Клод Делангль (Клод Delangle).

Відзначимо, що цей концерт відбуватиметься за підтримки Посольства Швеції в Україні,  Посольства Франції в Україні, Французького Інституту в Україні, музичної компанії “SELMER-PARIS” та її представництва в Україні музичної компанії “Комора”.

КонцертMagic Sax”  – це справжнє свято для гурманів мистецтва саксофону яке обіцяє стати однією із знакових подій осені в музичному житті України.

 

З повагою,

артистичний директор проекту Magic Sax” ,

керівник проектів Національного порталу

академічної музики «Music-review Ukraine»

Олександр Пірієв

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.