Прес-релізи

Шостий Національний Конкурс Професійної Майстерності Toyota

11 вересня 2015 року у Києві відбувся шостий Національний конкурс професійної майстерності Toyota. Конкурс було організовано ПІІ «Тойота-Україна» , офіційним імпортером автомобілів Toyota і Lexus в Україні, разом із генеральними партнерами заходу – ПАТ «Страхова компанія «АХА Страхування» та ПАТ «Креді Агріколь Банк».

Концепцією цьогорічного заходу було обрано японський вислів «Jo Sho», який означає «Сильніші разом» та ототожнює згуртованість команди до руху вперед.  

Цього року в конкурсі приймали участь 12 найкращих сервісних консультантів та 12 найкращих механіків дилерської мережі Toyota і Lexus з усієї України, які продемонстрували високий рівень знань і навичок.

Переможців категорії «Сервісні консультанти» було визначено за результатами як теоретичних, так і практичних завдань, під час яких необхідно було продемонструвати свої знання та вміння допомагати клієнтам при виникненні позаштатних ситуацій,  робити дзвінок-нагадування про технічне обслуговування та приймати автомобіль клієнта на сервісне обслуговування. 

Переможцями категорії «Сервісні консультанти» стали:

 Перше місце – Олександр Білоус, «Лексус Київ Захід»

 Друге місце – Євген Жук, Тойота Центр Київ «Автосаміт» 

 Третє місце – Максим Озеров, Тойота Центр Харків «Автоарт»

Переможців категорії «Механіки» було визначено після 4 етапів  змагань, які включали в себе теоретичний тест, а також практичні завдання із технічного обслуговування, вимірювання та діагностики автомобілів. 

Переможцями категорії «Механіки» стали:

 Перше місце – Любомир Олійник, Тойота Центр Івано-Франківськ «Класик Авто» 

 Друге місце – Олександр Бочков, Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»

 Третє місце – Віталій Полонський, Тойота Центр Київ «Сіті Плаза»

Конкурс професійної майстерності Toyota – це щорічне змагання фахівців дилерської мережі Toyota і Lexus за звання кращого у своїй галузі. Завдяки таким змаганням працівники офіційних дилерських центрів Toyota і Lexus  мають можливість продемонструвати високий рівень кваліфікації та взяти участь у змаганнях за головний приз – подорож до Японії, де «Тойота Мотор Корпорейшн» проводить щорічну церемонію нагородження кращих фахівців з усього світу.

Конкурс професійної майстерності Toyota є ще одним підтвердженням двох головних цінностей компанії: постійного вдосконалення («Кайдзен»)  та надання найвищого рівня якості обслуговування відповідно до принципу «Клієнт – перш за все».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги