Прес-релізи

ТЕСТУВАННЯ ЛІТАЮЧОЇ ДОШКИ ВІД LEXUS

У червні цього року Lexus оголосив інформацію про розробку найсучаснішої літаючої дошки у партнерстві з відомими світовими спеціалістами з надпровідних технологій. Нещодавно успішно пройшли фінальні тестування літаючої дошки, які відбулися у Барселоні (Іспанія).

Виконавчий віце-президент Lexus International Марк Темплін коментує: «На початку проекту ми поставили собі за мету розширити кордони технологій, дизайну та інновацій, щоб зробити неможливе можливим. В цьому проекті, що носить назву «SLIDE», ми співпрацювали з партнерами, які так само поділяють нашу пристрасть до інновацій. Навіть поєднавши нашу технологію і досвід, ми зрозуміли, що створити літаючу дошку буде нелегко. У нас були успіхи і невдачі, ми повинні були подолати багато проблем, але завдяки взаємній мотивації нам вдалося продемонструвати нашу філософію дизайну та технологій, створивши концепцію Amazing in Motion».

Розробка проекту «SLIDE» розпочалася 18 місяців тому, завдяки співпраці з командою науковців з «IFW Dresden» та «evico GmbH», які спеціалізуються на технології магнітної левітації. Після численних тестів з професійним скейтбордистом Россом Макгураном у Дрездені (Німеччина) команда вирішила максимально перевірити можливості літаючої дошки і провести подальші тести у динамічному середовищі.

«Я займаюся скейтбордингом упродовж 20 років, але за відсутності тертя я зрозумів, що мені треба навчатись повністю заново, зокрема виробити нову позу і навчитись тримати рівновагу, щоб кататись на літаючий дошці. Це був абсолютно новий досвід», – сказав професійний скейтбордист Росс Макгуран, який є одним із найшвидших і найуспішніших скейтбордистів у світі. Серед професійних досягнень Росса Макгурана участь та призові місця у чемпіонатах зі скейтбордингу у Великій Британії, Нідерландах та Норвегії.

Для проведення тестування близько 200 метрів магнітного треку було перевезено в Барселону з Дрездена і прокладено під поверхнею скейт-парку, щоб дати можливість виконувати динамічні тести і дозволити Lexus продемонструвати трюки, які неможливо виконати на жодному скейтборді, наприклад, проїхатися над поверхнею води. Фахівці з Lexus зняли відео останнього випробовування і випустили його як фільм, під керівництвом відомого режисера Генрі-Алекса Рубіна.

У технології літаючої дошки використано два «кріостати» – резервуари, в яких знаходиться надпровідний матеріал при температурі -197 градусів, занурений у рідкий азот. Дошку розміщують над треком, який містить постійні магніти. Доктор Олівер де Хасс, виконавчий директор «evico», розповів: «Магнітне поле треку по суті «заморожене» у надпровідниках в дошці для підтримування відстані між дошкою і треком, що дає змогу їй висіти над землею. Цієї сили достатньо, щоб людина змогла стояти і навіть стрибати на дошці». Фільм про тестування літаючої дошки під назвою «SLIDE» демонструє креативність та інноваційність бренду Lexus.

www.lexus.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги