Прес-релізи

Ше.Fest

Всеукраїнського благодійного фестивалю Тараса Шевченка Ше.Fest

На Ше.Fest 2015 звучатиме оновлений Шевченко

 

Всеукраїнський благодійний фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest, який відбудеться в Моринцях, що на Черкащині 22-23 серпня, - унікальна подія, де кожен зможете наживо «почути» Шевченка у виконанні відомих українських гуртів.

Тінь Сонця, ВЕРЕМІЙ, ФІОЛЕТ, ФЛІТ, Дримбададзиґа, ВІЙ, Друже Музико, Merva, Latur, Колір Ночі, Мрія Життя, Хочу ЩЕ!, Оркестр Гарррного Настрою, Сонце В Кишені, Троє На Дивані та інші  уже готують пісні на слова Тараса Шевченка.

Крім музичної сцени, на відвідувачів Шефесту чекає Просвітницька галявина під відкритим небом. Про Шевченка, російсько-українську війну, реп, кобзарську справу, казки, повстанські рухи відвідувачам розкажуть голос Майдану, колишній міністр культури Євген Нищук, казкар Сашко Лірник, історик та письменник Роман Коваль, кобзар Михайло Коваль, земляк Шевченка письменник  Василь Шкляр, художник Михайло Дяченко та інші.

Нічний кінозал змусить глядачів пережити три історичні трагедії для українського народу – розстріл кобзарів у 1933-му («Поводир» Олеся Саніна), депортацію кримських татар у 1944-му («Хайтарма» Ахтема Сейтаблаєва) та фільм відкриття фестивалю про оборону Донецького аеропорту у 2015-му («Добровольці Божої чоти» Леоніда Кантера та Івана Яснія).

Також на відвідувачів чекають майстер-класи, театральні постановки, екскурсії Черкащиною, дитяча галявина, українські бойові мистецтва, зустрічі з сучасними героями російсько-української війни, величезна ватра та багато іншого.

Нагадаємо, фестиваль – благодійний. Зібрані кошти будуть передані на підтримку українських військових.
Щоб підтримати фестиваль фінансово, перейдіть за посиланням - https://biggggidea.com/project/1191/

За новинами стежте на офіційному сайті - http://shefest.org.ua/  фестивалю або в соціальних мережах: www.facebook.com/she.fest або vk.com/she.fest

Ролик про Ше.Fest - https://www.youtube.com/watch?v=K31VARVeeyo

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.