Прес-релізи

Діти з табору «Артек-Буковель» передали для бійців АТО 4370 гривень

В суботу у Буковелі відбувся ярмарок Handmade "Скриня". До дійства долучилися діти з дитячого спортивно-оздоровчого табору "Артек-Буковель".

Разом з вожатими дітлахи вирішили допомогти військовим. Акцію милосердя «Добро починається з мене»  готували заздалегідь. Головна мета – зібрати кошти для наших захисників та передати їм слова підтримки. 

Своїми руками діти виготовили прикраси та сувеніри, які продавали під час ярмарку.

Окрім того, дітлахи разом з вожатими проводили майстер-класи з декупажу, вчили туристів плести браслетки, виготовляли глиняний посуд….

В результаті акції було зібрано 4370 гривень, які передали на потреби бійців АТО в Центр військової підготовки та інформації.

Артеківські традиції – це не лише відпочинок та оздоровлення, це величезна педагогічна робота. Саме подібні акції згуртовують дітей, вчать бути милосердними та виховують почуття відповідальності. Діти вчаться допомагати один одному, а це надзвичайно важливо в нашому житті.

Окрім сувенірів діти також написали листи на підтримку солдатам та підготували малюнки для воїнів АТО. Вже незабаром волонтери доставлять листи адресатам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги