Прес-релізи

РУСЛАНА РАЗОМ З ВИХОВАНЦЯМИ "АРТЕК БУКОВЕЛЬ" ПЕРЕДАЛА МИРНЕ ПОСЛАННЯ СВІТУ

Миру, щастя та максимум світла! Таке послання співачка Руслана разом із вихованцями "Артек Буковель" надіслали світу.

Про це Руслана написала на своїй сторінці у Фейсбук.

 

"Найбільшим враженням від сьогоднішнього виступу в “Артек-Буковель” в Карпатах стало те, що вдалося зробити послання в майбутнє. Я запропонувала всім присутнім дітям зробити послання тінейджерам всієї планети. 
Якби була така капсула, ми би закопали її глибоко-глибоко в землю, щоби наша ідея “виросла” до неба.

Я сказала, що ми хочемо зробити таке своєрідне послання в майбутнє. Звучало воно дуже просто. Це була всього-на-всього одна фраза: “Ми бажаємо Миру, Щастя і Максимум Світла”. Після цього я протягом понад 5 хв перераховувала країни світу: коли я називала країну, “артеківці” в Буковелі у відповідь говорили “Ми бажаємо Миру, Щастя і Максимум Світла”. Серед країн була і Росія.

Не зважаючи на підступність, кривду і агресію, якої Росія завдала Україні, дітям я запропонувала на їх власний розсуд побажати Миру, Щастя і Максимум Світла Росії. Всі діти в один голос гукнули: “Росії Миру, Щастя і Максимум Світла”.

Коли російська пропаганда продовжує говорити про Україну ганебні речі, мені хочеться Путіну в Кремль надіслати те, що сьогодні відбулося в серці Карпат, коли тисячі дітей побажали в тому числі і Росії Миру і Щастя", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, вчора у Артек Буковель відбулося святкування 90-ї річниці заснування табору.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0ZCwZmeV3ho

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги