Прес-релізи

Уособлення волі. BMW Concept Path 22.

Вираз власного стилю життя.

Перші «Скремблери» з'явилися в 50-х роках минулого століття і представляли собою стандартні мотоцикли, модифіковані для їзди по бездоріжжю - їх оснащували шинами з глибоким протектором, довгохідною підвіскою і високо розташованими глушниками. Все це надавало таким мотоциклам дуже своєрідний зовнішній вигляд, який точно виражав життєву позицію їх власників. «Скремблер - це ідеальний варіант для фестивалю Wheels & Waves. Він уособлює собою тип мотоциклів, які не дотримуються заданих стандартів і загальноприйнятих норм. 

Технічні характеристики в даному випадку не дуже хвилюють людей - для них набагато важливіше стиль і оригінальність. Скремблери втілюють пристрасть і різноманітні настільки, як і їх власники. Концептуальний мотоцикл Path 22 є нашою інтерпретацією моделі R nineT, яка являє собою ідеальний базис для перетворення на Скремблер»- пояснює Едгар Хайнріх, глава дизайну BMW Motorrad.

Побудований в кооперації з Southsiders MC, Ornamental Conifer і Dyer Brand.BMW Concept Path 22 - результат співпраці, яка виходить далеко за межі створення мотоциклів. З ініціативи організаторів фестивалю Wheels & Waves, а також мотоклубу Southsiders MC - особливо, його члена Вінсента Прета, - компанія BMW Motorrad запросила для створення концепту Path 22 художника Ornamental Conifer і шейпера дощок для серфінгу Мейсона Дайера з Dyer Brand. «Грунтуючись на нашій інтерпретації мотоцикла типу «Скремблер», ми хотіли отримати образ людей і культури фестивалю Wheels & Waves. І ми знайшли для цього абсолютно ідеальних партнерів. У BMW Concept Path 22 відображено все те, що робить особливими фестиваль Wheels & Waves, його гостей та їх спосіб життя» - розповідає Едгар Хайнріх. 

Назва Path 22 - відсилання до одного з «секретних» місць для катання на серфі в Європі, про який мало хто знає. На цей уподобаний серфінгістами шматок пляжу, розташований на Атлантичному узбережжі на півдні Франції в півгодини їзди від одного їх найбільших соснових борів, неможливо добратися на машині. І доріжка, яка приводить до споту для катання, несе назву «Шлях 22».

Мотоцикл як уособлення свободи.

«BMW Concept Path 22 - це свобода думки і самовираження. Для нього не існує перешкод. Concept Path 22 ґрунтується на моделі BMW R nineT, який є зразком кастомізованого мотоцикла. Він із самого початку був розроблений з прицілом на те, що власники стануть модифікувати його відповідно до особистих переваг.Ідея «Скремблер» на базі BMW для нас не нова. І тепер - правильний час, щоб представити нашу інтерпретацію цього легендарного типу мотоциклів»- говорить Ола Стенегард, глава дизайну мотоциклів BMW Motorrad.

В основі BMW Concept Path 22 - потужний двоциліндровий опозитний двигун з карданною передачею - типова для BMW конструкція. Односторонній задній маятник не закриває заднє пятіспіцевие колесо, що також є сімейною рисою мотоциклів BMW. Решта мотоцикла зроблена одночасно просто і вишукано. 

Класична кругла фара, паливний бак і коротке сидіння формують чіткі, м'язисті поверхні. Корпус мотоцикла закінчується рівно над задньою ступицею, натякаючи на його керованість і багатофункціональність. Типові особливості «Скремблер», такі як «зубасті» шини, велике переднє колесо, збільшений хід пружин і піднята випускна система означають, що мотоцикл легко може їздити по гравію та піску. 

Крім того, ці елементи створюють дуже ефектний образ, чітко натякаючи на ті яскраві враження, які можна отримати за кермом Concept Path 22.

Задоволення від водіння в найоригінальнішій формі.

Мотоцикл BMW Concept Path 22 роздягнений практично вщент: кожен його елемент і поверхня несе будь-яку функцію. У той же час, кожна деталь виражає як естетику, так і чудову якість виготовлення. На додаток до брутальних елементів, таких як грунтові шини та захисні грати на фарі, в ньому є і уточненні деталі, які надають мотоциклу ексклюзивний вид: стьобане шкіряне сидіння, ручки з шкіряними вставками і типові для «Скремблер» підняті глушники Akrapovic, виконані з нержавіючої сталі. Якісні вузли від Öhlins і Gilles Tooling, а також неординарні рішення, такі як вбудовані в ручки керма вказівники поворотів, приладовий щиток MotoGadget і фрезеровані деталі від Roland Sands Design ще більше підсилюють відчуття якості. Фрезеровані колеса, які були вироблені в BMW Motorrad, завершують мінімалістичний і в той же час першокласний образ. У BMW Concept Path 22 немає жодної зайвої деталі - таким чином, мотоцикл є чудовим прикладом розумної достатності і повертає райдерів до самих витоків: єднання людини і машини.

Графіка від Ornamental Conifer.

Корпус фари, паливний бак і бризковики BMW Concept Path 22 були розписані художником Ніко Склейтером, який працює під псевдонімом Ornamental Conifer. Протягом багатьох років він є активним учасником фестивалю Wheels & Waves і співавтором графічного оформлення сцени. Стилізовані написи та графічні орнаменти є ключем в його роботах.

Пустотливий стиль в його типографіці зазвичай поєднується з глибокою і виразною грою слів. Крім своїх робіт на машинах, знаках і вікнах, Ніко Склейтер відомий створенням графіки для шкіряних курток. І він не тільки став автором розфарбування концептуального мотоцикла, але також прийняв участь в роботі над кількома ексклюзивними шкіряними куртками BMW для Concept Path 22.

Верхи на хвилі - дошки від Dyer Brand.

Одна цікава особливість мотоцикла BMW Concept Path 22 - тримач дошки для серфінгу з правого боку. Розроблений в BMW Motorrad, він такий же мінімалістичний, функціональний і якісний, як і весь мотоцикл. Створений з шліфованого алюмінію і шкіри, він є дуже функціональним і може бути адаптований під різний розмір дощок. У випадку, коли власник не потрібен, його можна скласти або зовсім зняти. Самі ж дошки для концепту були створені провідним шейпером компанії Dyer Brand Мейсоном Дайер з Сан-Дієго, який відомий своїми якісним і оригінальним дошках для серфінгу, натхненними 50-ми і 60-ми роками минулого століття. Дайер створив дві особливі дошки спеціально для BMW Concept Path 22: лонгборд (9,4 фути), який нагадує про часи, коли зародився рух «Скремблер», і шортборд (6,8 фути), який відповідає запитам сучасних серфінгістів.

Графічний дизайн мотоцикла, курток і дощок є уособленням творчості та індивідуальності. Кожен елемент в наборі унікальний, але в той же час вони мають схожу кольорову гаму. Це надає кожній деталі свій власний характер і при цьому знову підкреслює головну ідею фестивалю Wheels & Waves: об'єднати людей, які люблять серфінг, мистецтво, мотоцикли і свободу самовираження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги