Прес-релізи

BMW Motorrad Concept 101 - втілення духу відкритої дороги

Щороку найбільш вражаючі представники минулого і майбутнього на двох або чотирьох колесах збираються на конкурсі елегантності Villa d'Este - особлива подія, яка проходить на березі італійського озера Комо.

І, посеред цього неординарного поєднання традицій і сучасності, компанія BMW Motorrad знову представляє захоплюючий дух концептуальний мотоцикл: BMW Motorrad Concept 101. «Concept 101 відкриває нову главу в історії наших концептуальних мотоциклів. Він є інтерпретацією мрії BMW Motorrad про нескінченне шосе, свободу та незалежність - і прекрасно втілює в собі концепцію ідеального туризму по-американськи. Розробити цей великий туристичний мотоцикл було для нас надзвичайно цікаво - адже ми ніколи не брали участь у створенні подібних проектів.Для мене Concept 101 є втіленням елегантності, потужності і розкоші на двох колесах»- говорить Едгар Хейнріх, глава BMW Motorrad Design, описуючи характер нового концептуального мотоцикла.

Уособлення потужності і ексклюзивності.

У назві Concept 101 криється позначення робочого об'єму його двигуна, що характерно для мотоциклів із США. Обсяг шестицилиндрового мотора, рівний 1,649 кубічних сантиметрів - це якраз 101 кубічний дюйм відповідно до прийнятих в Америці позначеннями. Тому Concept 101 - це щось більше, ніж цифри потужності і розгінної динаміки. Цей мотоцикл пропонує приголомшливі відчуття від їзди завдяки потужності і одночасно спокою, адже величезний крутний момент рядного шестицилиндрового двигуна забезпечує необхідну тягу в будь-яких дорожніх умовах.

Номер 101 також таїть у собі позначення місця, в якому був створений мотоцикл: дизайн-студія BMW Group Designworks в Ньюбері-Парк (Каліфонія, США) знаходиться якраз недалеко від шосе 101. Саме тут дизайнери компанії створили воістину унікальний концепт, який розширює уявлення про якість і ексклюзивності, і відображає нову філософію створення туристичних мотоциклів. «При розробці цього концепту у нас була дуже ясна задача. Під слоганом "Дух відкритої дороги" ми хотіли побудувати швидкісний, емоційний і воістину ексклюзивний шестициліндровий мотоцикл, який би робив будь-яку поїздку особливою. Мотоцикл, водіння яким захоплювало б так сильно, щоб ви забули про те, куди їдете»- пояснює Ола Штенегард, головний дизайнер мотоциклів BMW Motorrad.

Концепт BMW створений в дусі «беггерів» - ексклюзивних кастомізованих мотоциклів, дуже популярних в США. Дуже довгий і обтічний силует особливо вражаюче виглядає з відстані. На відміну від спортивних мотоциклів, для яких характерні низькі передні обтічники і високі «хвости», BMW Motorrad Concept 101 має характерний для «беггера» каплевидний силует, який досягає своєї найширшої частини спереду. Під обтічником розташоване велике переднє колесо, яке візуально тягне весь інший витягнутий корпус мотоцикла. У той же час, характерні стилістичні рішення роблять зовнішній вигляд концепту дуже стрімким. Два бічних кофра, інтегрованих в обтічний корпус, додають фінальні штрихи в цю квінтесенцію образу класичного «беггера».

Точність і емоції.

Плавний протяг ліній повністю відображає емоції, які відчуває водій Concept 101. Стрімкий силует, чіткі лінії та елегантні поверхні формують атлетичний образ, повний динамічних контрастів. Горизонтальний розподіл на дві різні за кольором частини візуально робить мотоцикл ще нижче. Нижня секція з виставленими напоказ механізмами виконана в темному кольорі, а верхня пофарбована у світлі тони, підкреслюючи тим самим елегантність і вишуканість мотоцикла. Дві ефектні панелі укладають між собою обтікач, нібито в бронекостюм, і таким чином підкреслюють потужність Concept 101. Вихлопні труби з трьома випускними отворами, розташовані по обох сторонах мотоцикла, дають візуальний натяк на число циліндрів двигуна і, відповідно його видатну потужність і вражаючий крутний момент. І, звичайно ж, вони забезпечують шестициліндровому мотору правильний звук.

Динамічно виглядаючий передній обтікач виконаний з шліфованого алюмінію і майстерно вписаний в загальний стиль мотоцикла. Інтегрована блок-фара з двома ефектними колами світлодіодних габаритів надає концепту впізнаваний і дуже стильний вигляд. Також, саме звідси починається візуальне розділення корпусу мотоцикла на дві частини, яке триває через весь корпус мотоцикла.

Задня частина гармонійно завершує вигляд мотоцикла. Перш за все, в очі кидаються задні ліхтарі незвичайної форми. Дві світлодіодні смуги укладені в темні секції, що утворюють масивну задню частину. Сам дизайн ліхтарів є відсиланням до дорожніх Круізер минулих років. В той же час, їх експресивний зовнішній вигляд виглядає дуже сучасно і технологічно.

Високі характеристики, високі технології, висока цінність.

Дизайн Concept 101 - від квітів до використаних матеріалів, - відображає потужність, сучасний дух і ексклюзивність концептуального мотоцикла. Бічні обтікачі і деталі виконані в двох кольорах: світло сріблястому для зовнішніх обкантовок і темно сріблястому з ефектом «металік» - для внутрішніх частин деталей. Обидва елементи розділені молдінгами зробленими вручну. Фарба мотоцикла має ефект затінення і додає молдингам додаткову візуальну глибину. Динамічний передній обтічник, виконаний з незабарвленого шліфованого алюмінію, додає в образ мотоцикла технологічності. Алюміній, широко використаний в конструкції, також доповнено блискучими лакованими вуглепластиковими деталями в нижній частині концепту.

Крім пофарбованих у сріблястий колір поверхонь, шліфованого алюмінію і вуглепластика, в обробці мотоцикла також використані вставки з темного дерева, що створюють ефектний контраст. Ретельно Відфрезероване дерево, оброблене тільки за допомогою масла, підкреслює горизонтальну структуру бічних поверхонь.

Позначення моделі виконано у вигляді акуратної інкрустації в дерев'яну поверхню. Сидіння мотоцикла оброблено двома сортами шкіри і також відображає ексклюзивний характер моделі: дрібнозерниста чорна шкіра бічних секцій доповнює перфоровану чорну шкіру, з якої виконана основна частина - а самі двісекції розділені тонкими смужками коричневої шкіри.

Створений за участю Roland Sands Design.

Концептуальний мотоцикл прийняв остаточний вигляд в приміщеннях ательє Roland Sands, розташованому всього в годині їзди від Ньюбері-Парк, в серці кастом-байк культури Лос-Анджелеса. У тісній співпраці з дизайн-відділом BMW Motorrad, Роланд Сендс зібрав Concept 101 в своїй майстерні. Спеціаліст з кастом-байків з Каліфорнії працює з BMW Motorrad вже кілька років і вже встиг виконати кілька захоплюючих дух проектів - наприклад, Concept Ninety. Величезний досвід створення кастомов ательє Roland Sand, а також технічні можливості та історія BMW Motorrad стали основою для приголомшливого партнерства. Багато частин для BMW Motorrad Concept 101 Роланд Сендс зробив своїми руками. В результаті, на багатьох деталях, таких як кожух зчеплення, кришка двигуна і колеса, несуть на собі логотип Roland Sands Design, символізуючи успішне багаторічне співробітництво двох компаній. При цьому обробка і високотехнологічний дизайн відображають дух BMW Motorrad - точність і емоції.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги