Політика

  ▪   Тиждень

«Замах» на президента

«Монстри» атакують білборди з новорічним вітаннями гаранта
Матеріал друкованого видання
№ 3 (220)
від 19 січня, 2012

«Монстри» (на думку чиновництва і мера Донецька зокрема) атакують звідусіль: мало не щодня то на Сході, то на Заході України спотворюють білборди з новорічним вітаннями гаранта. То 73-річний «бойовик» накинеться, позаяк він «не вважає Януковича президентом», то «злочинні угруповання» ночами псують портрети глави держави.

Читайте також: Як Віктор Федорович об’єднав Україну

Влада реагує ледь не введенням в країні надзвичайного стану: порушує кримінальні справи, посилює охорону портерів «дорогого керманича» (ну чим не передовий досвід КНДР?!), проводить круглі столи «Шляхи вдосконалення діалогу влади і громадянського суспільства», як от у Севастополі, – і все це з метою зупинити хвилю вандалізму.


Якщо так триватиме, то незабаром можна очікувати суботників із благоустрою (розклеювання нових білбордів на місці спаплюжених), проведення конкурсів серед місцевих художників на кращий портрет президента, акції «сфотографуйся в обіймах гаранта», молодіжні флешмоби серед студентів лояльних вишів – день Святого Валентина з улюбленим президентом… Утім, із новорічними білбордами таки варто щось робити: святки минули, а президент вітає і вітає…?

Читайте також: У Донецьку продовжується наступ на громадські ініціативи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.