НОВИНИ

У Чернівцях теж штурмують ОДА

Біля Чернівецької ОДА зібралося понад 500 людей, які розпочали штурм будівлі. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Люди кричать "Ганьба", "Папієва у відставку", "Це наше приміщення".  Центральні двері зачинені в будівлю . Журналісти та депутати намагалися потрапити через бокові двері, але і туди нікого не пускають. Зрештою бокові двері виламали, розбили два вікна.

У холі ОДА стоїть приблизно 20-30 бійців внутрішніх війські, які нікого не пускають. Народний депутат Максим Бурбак закликає бійців не йти проти людей і не служити Папієву. Активісти, вигукуючи "Міліція з народом", намагаються прорватися всередину, проте їх не пускають.

Як повідомляють кореспонденти з місця події, на сходах у приміщенні Чернівецької ОДА багато крові. Є поранені. Бійці, які охороняють облдержадміністрацію, потерпають від задухи, оскільки перед цим в будівлю кинули димові шашки.

Станом на 11.00 біля будівлі обладміністрації зібралося приблизно 1,5 тис. осіб. До мітингувальників двічі виходив голова ОДА Михайло Папієв і намагався із ними поспілкуватися, однак люди почали вимагати від нього написати заяву про відставку. Він відмовився це зробити і повернувся в будівлю. Співробітники міліції застосували проти мітингувальників сльозогінний газ.

Двері головного входу Чернівецької ОДА розрубали сокирою. Міліція ледве стримує велику кількість людей, які зараз є під облдержадміністрацією.

 

Як відомо, раніше мітингувальники штурмували Івано-Франківську, Житомирську, Черкаську, ТернопільськуРівненську та Львівську обладміністрації, а навколо Хмельницької ОДА звели барикади. За фактами захоплення обладміністрацій вже відкрито кримінальні провадження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.