НОВИНИ

У Путіна переконані - Янукович знає, що йому робити

Керівництво України знає, що робити для нормалізації ситуації в країні. Про це в інтерв’ю «Комсомольской правде» заявив прес-секретар президента Росії Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков.

«Росія і Україна - це дві братні країни і, безумовно, з величезною увагою і з хвилюванням, а іноді з болем у Москві спостерігають за тим, що відбувається в Києві. Водночас, у Москві переконані, що керівництво України прекрасно знає, що робити. Це наші партнери, співпраця Києва і Москви дуже багатогранна, вона широкомасштабна і довгострокова... Ми переконані, що в Києві знають, що робити і знайдуть найкращі розв'язки з тим, щоб нормалізувати ситуацію і щоб все повернулося в законне мирне русло", - сказав Пєсков.

Він також підкреслив, що у Росії викликає обурення втручання в політику України іноземних держав. 

Як повідомлялось, 22 січня Дреждума РФ ухвалила заяву, в якій засуджує дії української опозиції та демонстрантів, а також закликає Захід не сприяти екскалації конфлікту в Україні.

Тим часом посольство США скасувало візи кільком громадян України, пов'язаних із застосуванням сили проти мітингувальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.