НОВИНИ

У Бориспільському районі виявлено два трупа зі слідами тортур

У Бориспільському районі, куди раніше було вивезено активіста Ігоря Луценка, за інформацією ZN.UA, виявлено два трупи зі слідами тортур. Місцевий дільничний підтвердив виявлення тільки одного.

За інформацією ZN.UA, в околицях села Гнідин Бориспільського району Київської області було виявлено два трупи зі слідами тортур та обмотаними скотчем головами.

Для перевірки цієї інформації видання зв'язалося з сільським дільничним Олександром Здором. Він підтвердив виявлення лише одного тіла, повідомивши, що на ньому дійсно присутні сліди тортур. Зараз тіло, за словами дільничного, направлено в морг.

Варто відзначити, що викрадений раніше активіст Євромайдану Ігор Луценко повідомляв, що його вивезли саме в Бориспільський район. Разом з Луценком було викрадено ще одного активіста Юрія Вербицького. Його доля наразі невідома.

Сам Луценко після звільнення повідомив, що у Вербицького стан може бути набагато гірший. З ним, на думку Луценка, поводилися жорсткіше, тому що Юрій -  мешканець Львова.

Луценко також зазначив, що люди, які били його, могли в минулому працювати у міліції. Вони запитували у нього "Що буде робити ВО "Майдан?" і "Хто фінансує мітинг?"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.