НОВИНИ

У Росії вирішили "удосконалити" закон "про іноземних агентів" після подій в Україні

У Росії законопроект про ЗМІ - «іноземних агентів» буде відкликаний і повторно внесений до Держдуми у жорсткішому варіанті з урахуванням українських подій. Про це заявив автор ініціативи, член політради партії «Єдина Росія» Євген Федоров.

«Ми його відкликали з двох міркувань. По-перше, ми вважаємо, що після українських подій, коли роль п'ятої колони в ЗМІ була дуже значною - вона завдала нищівної шкоди українській державності, громадянам України, - треба посилити законопроект у плані поняття «іноземний агент», - додав він.

На думку Федорова, законопроект вийшов «дуже м'який і ліберальний».

«50 % фінансування - такі речі легко обходяться. Потрібні більш жорсткі формулювання», - пояснив депутат, додавши, що планує провести нараду на цю тему зі своїми колегами.

Нагадаємо, що 16 січня Верховна Рада України прийняла закони, що обмежують права мітингувальників та дозволяють здійснювати заочне кримінальне провадження. Крім того, більшість прийняла скандальний законопроект про наклеп та законопроект про так званих "іноземних агентів". Наступного дня президент Віктор Янукович підписав 10 законів, прийнятих 16 січня Радою.

21 січня скандальні закони були опубліковані в парламентській газеті "Голос України" та урядовому виданні "Урядовий кур'єр".

Як відомо, 19 січня у центрі Києва почалися масові сутички мітингувальників із міліцією, які тривають досі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.