НОВИНИ

Головний "соотєчєствєннік" Держдуми РФ звинувати Захід в організації погромів в Україні

За загостренням ситуації в Україні стоять «стратегічні друзі» із Заходу. Про це 20 січня заявив голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв’язків з «соотєчєствєннікамі» Лєонід Слуцкій.

«Через різні неурядові організації вони фінансують провокації, які виливаються у вуличні заворушення, погроми, що ніяк не поєднуються з цивілізованою європейською ідеєю, до якої так наполегливо закликають Україну», – заявив Слуцкій.

На його думку, є два вектори розвитку – європейський та євразійський, і вони цілком мирно можуть уживатися один з одним. Проте, додав він, «наші «стратегічні друзі» на Заході ніяк не можуть цього допустити».

Слуцкій нагадав, що Держдума не так давно ухвалила спеціальну заяву щодо ситуації в Україні і продовжує стежити за її розвитком.

Нагадаємо, на вулиці Грушевського біля стадіону «Динамо» продовжуються сутички між «Беркутом» та мітингувальниками, що розпочалися вдень 19 січня.

Люди використовують у якості барикади спалені автобуси, які були залиті водою і нині покрилися кригою. Протестувальники кидають у силовиків каміння, ті відповідають світлошумовими гранатами та стріляють із травматичної зброї.

Міліція  відкрила кримінальне провадження за фактом масових заворушень за ст. 294 Кримінального кодексу, санкції якої передбачають максимальне покарання - 15 років ув'язнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.