НОВИНИ

Медики повідомляють про 24 постраждалих через сутички на Грушевського

За допомогою до столичних медиків звернулися 24 постраждалих учасників протистояння з правоохоронцями. Про це заявили в департаменті охорони здоров'я КМДА.

Станом на 20:00 неділі по медичну допомогу звернулися 24 постраждалих під час сутичок на Європейській площі та біля стадіону "Динамо", трьох з них госпіталізували. У двох - рвані рани, у третього - перелом руки.

Ще 21 людині було надано необхідну допомогу та проведено обстеження, які засвідчило, що необхідності в госпіталізації не було.

Окрім того внаслідок подій біля "Динамо" постраждали мінімум четверо представників ЗМІ.

Світлошумова граната потрапила на ділянку біля стадіону "Динамо", де розташувалися журналісти. Одна журналістка отримала травму обличчя в результаті попадання уламка, іншим журналістом займаються медики, судячи з усього у нього контузія.

Ще в двох журналістів розбито голови камінням, що летіло з боку правоохоронців на мітингувальників.

У свою чергу лікар Ольга Богомолець на своїй сторінці у Facebook повідомила, що лікарня швидкої допомоги готова до прийому поранених, працює в звичайному режимі, спеціальних доручень від влади не отримувала.

"На даний момент каретами швидкої допомоги госпіталізовано троє людей, решті травмованих допомога надається медпрацівниками швидкоі допомоги Майдану", - зазначила Богомолець.

За її інформацією, карети швидкої стоять на вул.Інститутській і Парковій алеї.

Також вона наголосила, що ті, хто має контузію або знепритомнів від вибуху, потребують  лікування в стаціонарі, тому їх треба передавати на лікування до медзакладів Києва.

Разом з тим, МВС повідомляє про 70 постраждалих від сутичок. Госпіталізовано 40 з них.

Нагадаємо, зіткнення між протестувальниками і міліцією  в центрі Києва на вулиці Грушевського почалися близько 16 години. Вони почалися після того, як радикально налаштовані мітингувальники вирішили прорватися через кордон міліції до Верховної Ради. Наразі затримано чотирьох учасників сутичок. Міліція повідомляє про понад  30 постраждалих.

З соцмережі "Вконтакте" журналісти зробили висновок, що активні дії та атаки на кордон охорони на вул. Грушевського здійснюють активісти "Правого сектору".