НОВИНИ

Харківські студенти протестують проти бандитського свавілля у місті

У Харкові відбулася хода студентів проти провокаторів у мирних акціях протесту і проти бандитського свавілля в місті.

Близько 70 осіб пройшли від університету ім.Каразіна до обласного управління міліції , скандуючи "Гей, тітушкі, геть додому! ".

Учасники ходи несли прапори України і плакати "Студенти проти бандитського свавілля " , "Книжки треба читати, а не кров'ю поливати!", а також фотографії провокацій проти місцевого Євромайдану з підписами "Бандитський Харків" і "Назад у 90-ті ?".

"Ми вимагаємо чесного розслідування всіх провокацій за участю"тітушок". Міліція повинна чесно розслідувати кожен випадок, а не відпускати їх, - сказав один з учасників акції Славко Василенко.

Біля облуправління міліції учасники акції показали перфоманс з життя "тітушок" і влаштували невеликий мітинг, після якого також колоною пройшли до пам'ятника Шевченка на традиційний щовечірній мітинг Євромайдану.

Міліція супроводжувала учасників протягом всієї акції. Ніхто з керівництва облуправління до студентів не вийшов.

Нагадаємо, у суботу, 11 січня, на книгарню "Є" у Харкові, де працювала група Громадянської освіти в рамках форуму Євромайданів, напали невідомі. До приміщення книгарні уварвалися 20-30 невідомих, побили охорону, розбили скляні дверцята книжних шаф та розпилили у кімнаті сльозогінний газ. Делегати форуму змушені були покинути робоче приміщення. Міліція опитала свідків і зафіксувала пошкодження майна.

Читайте також: Форум Євромайданів: громадянське суспільство як активний гравець