НОВИНИ

Міліція відкрила провадження за фактом "хуліганства" стосовно Рибака та Калєтніка

Міліція відкрила кримінальні провадження за фактами подій, які мали місце 16 січня у приміщеннях Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

«Сьогодні за фактами подій, які мали місце у приміщеннях Верховної Ради України, органами міліції відкриті кримінальні провадження», - йдеться у повідомленні.

Зокрема, слідчим управлінням Головного управління МВС у м. Києві відкрито кримінальне провадження «за фактами вчинення деякими особами хуліганських дій по відношенню до голови Верховної Ради України В. Рибака та першого заступника Голови Верховної Ради І. Калєтніка».

Також відкрито кримінальне провадження «за фактом вчинення хуліганських дій деякими особами, внаслідок чого були заподіяні тілесні ушкодження народному депутату України Володимиру Малишеву».

Нагадаємо, що сьогодні депутати від опозиції заблокували Володимира Рибак та Ігора Калєтніка у кабінетах, щоб не допустити проведення засідання Верховної ради. Однак згодом Калєтніку вдалось пройти у сесійний зал, і він таки провів засідання парламенту.

Як повідомив депутат від "Батьківщини" Олександр Бригинець, перед голосуванням за проект держбюджету-2014 один із регіоналів розбив чоло своєму колезі по фракції Володимиру Малишеву.

"Регіонали, намагаючись побити наших депутатів, вдарили одне одного. Депутатові Малишеву розбив лоб депутат, який сидить за ним", – повідомив Бригинець у Twitter.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.