НОВИНИ

Посол США занепокоєний тим, як сьогодні голосувались закони у Раді

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт висловив стурбованість тим, як проходило сьогодні голосування деяких законів в українському парламенті і наголосив, що норми повинні прийматися шляхом належних процедур. Про це він написав у своєму твіттері.

«Я занепокоєний тим, як проходило голосування деяких законів в парламенті сьогодні», - заявив посол.

«Нормативні документи повинні прийматися відповідно до належної процедури і відповідати критеріям, визначеними чинним законодавством. В іншому випадку демократичні інститути і правова система опиняється під загрозою», - написав Пайєтт у твіттері і також додав, що «партнерство США з урядом України продовжується, опираючись на демократичні процеси та практики».

Як відомо, сьогодні у Верховній Раді  провладна більшість ухвалила бюджет на 2014 рік без представлення та обговорення.

Далі депутати почали приймати інші законопроекти, однак на третьому рішенні їм не вистачило голосів. Після цього перший заступник спікера Ігор Калєтнік, який вів засідання з ложі регіоналів, оголосив, що далі голосування буде відбуватися за допомогою підняття рук.

Він швидко ставив на голосування законопроекти, після чого голова лічильної комісії парламенту регіонал Володимир Олійник одразу ж оголошував: "235 - "за". Таким чином були ухвалені 11 законів.