НОВИНИ

Депутата викликають на допит через спробу захоплення "Українського дому"

Позафракційного депутата Юрія Дерев'янка, як свідка, викликають на допит до слідчого відділення Шевченківського райуправління міліції через події біля "Українського дому" 1 грудня. Відповідне запрошення на ім'я народного депутата було направлене до Апарату Верховної Ради 10 січня, повідомляє прес-служба політика.

У прес-службі депутата нагадали, що "група молодиків 1 грудня 2013 року намагалася потрапити всередину "Українського дому", де в той час знаходилися підрозділи "Беркуту".

"Після тривалих переговорів за участі народних депутатів, в тому числі і Юрія Дерев'янка, сутичок між демонстрантами і правоохоронцями вдалося уникнути. Водночас, в прес-службі МВС Києва заявили, що "група людей хотіла захопити будівлю "Українського дому", але міліція запобігла цим незаконним діям", - йдеться у повідомленні.

В запрошенні на ім'я Дерев'янка, за яким його просять прибути на допит, зазначається, що у провадженні слідчого відділення міліції Шевченківського райуправління перебувають матеріали досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення.

Так, кримінальне впровадження відкрите за статтею 194 частини 1 КК "Умисне знищення або пошкодження майна", за статтею 15 частини 3 КК "Замах на злочин" і за статтею 341 частини 3 Кримінального кодексу "Захоплення державних або громадських будівель чи споруд".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.