НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

УДАР поскаржиться в Євросуд щодо "поправки проти Кличка"

Партія УДАР звертатиметься до Європейського суду з прав людини щодо ухвалення поправок до Податкового кодексу про спрощення реєстрації та обліку платників податків. Про це Тиждень.ua повідомили в прес-службі партії.

Як зазначає прес-служба, «УДАР не здивований цим рішенням, оскільки ми знаємо «об’єктивність» нашого судочинства.

«Таке рішення формально відкриває можливість для звернення УДАРу до Європейського суду з прав людини, що ми і будемо робити для того, щоб домогтися відновлення закону та справедливості», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 жовтня минулого року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків. Ініціатори законопроекту - Кабінет Міністрів. Його ухвалили 239 депутатів. Проти проголосувало 38, 1 - утримався, а не голосували - 136 депутатів.

10 січня Вищий адміністративний суд відмовився прийняти до розгляду по суті позов голови партії УДАР Віталія Кличка з вимогою визнати незаконною діяльність Верховної ради і президента під час прийняття і ​​підписання закону про спрощення реєстрації та обліку платників податків.

Після прийняття законопроекту трибуну Верховної Ради заблокували депутати-опозиціонери. Згодом вони пояснили, що у законопроекті містилися дві поправки, які можуть завадити лідеру УДАРУ Віталію Кличку балотуватися на виборах президента України у 2015 році. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.