НОВИНИ

У Луценка заявляють, що довідка про алкогольне сп’яніння - сфальсифікована

Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ігор Фомін заявляє, що медична довідка про алкогольне сп'яніння його підзахисного в момент побиття 10 січня є сфальсифікованою. Про це він і дружина Луценка депутат Верховної Ради від фракції ВО «Батьківщина» Ірина Луценко розповіли під час брифінгу.

За словами Ірини Луценко, її чоловік упродовж 1,5 місяців приймав медичний препарат «Гівалекс» для лікування горла, і в момент бійки у Святошинського райвідділу міліції був тверезий.

«Крім «Гівалексу», який 1,5 місяця приймала наша сім'я, іншого спиртного в організмі не було... Я була з чоловіком там - ніхто не був п'яний. Це свідомо сфальсифікована, вигадана довідка», - заявила дружина потерпілого.

У свою чергу адвокат Фомін зазначив, що медична довідка складена абсолютно непрофесійним чином, у ній не зазначено кількість проміле, не вказані прізвища людей, які брали відповідний аналіз, а також не вказано, у кого саме він був узятий. Натомість, вказано час - 15.30 11 січня. Проте, за словами адвоката, в цей момент Луценко перебував у реанімації, і ніхто до нього не приходив брати кров на аналіз.

Дружина Луценка переконана, що прокуратура Києва отримала наказ сфабрикувати справу так, щоб представити Луценка як людину, яка нападала на керівництво «Беркута» в стані алкогольного сп'яніння. За її інформацією, ця ж версія була озвучена міліцією в понеділок на зустрічі з іноземними послами. 

Нагадаємо, що 10 січня біля Києво-Святошинського суду «Беркут» жорстоко побив протестувальників, які мітингували проти вироку суду так званим «васильківським терористам». Унаслідок бійки 6 людей потрапило в лікарню. Постраждали журналісти й народні депутати.Опівночі сталася нова сутичка між протестувальниками й «Беркутом», під час якої постраждав екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Після побиття «Беркутом» його госпіталізували.

Сьогодні регіонал Ярослав Сухий заявив, що правоохоронні органи повинні надати законну оцінку діям екс-міністра внутрішніх справ Юрій Луценко, який "у п’яному дебоші провокував та принижував співробітників правоохоронних органів".

У МВС запевняють, що під Києво-Святошинським судом активісти спровокували конфлікт із міліцією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.