НОВИНИ

Луценко дав перші свідчення

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко 13 січня дав перші свідчення щодо свого побиття і подій, які сталися під Святошинським районним відділенням міліції 10-11 січня 2014 року. Про це на прес-конференції заявила депутат від партії «Батьківщина» Ірина Луценко.

«Сьогодні слідчий брав свідчення», - заявила Луценко.

За її словами, це були перші свідчення колишнього міністра. Також Луценко додала, що сьогодні і вона дала свідчення слідчому.

Разом з цим, адвокат Луценка Ігор Фомін зазначив, що Луценко сам виявив бажання дати свідчення у справі. Також Фомін зазначив, що Луценко сьогодні отримав офіційний процесуальний статус потерпілого.

Адвокат нагадав, що справу порушено за ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, карається позбавленням волі на строк  від трьох  до  восьми  років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади).

 

Як повідомлялось, 10 січня біля Києво-Святошинського суду «Беркут» жорстоко побив протестувальників, які мітингували проти вироку суду так званим «васильківським терористам». Унаслідок бійки 6 людей потрапило в лікарню. Постраждали журналісти й народні депутати.

Опівночі сталася нова сутичка між протестувальниками й «Беркутом», під час якої постраждав екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Після побиття «Беркутом» його госпіталізували.

11 січня стало відомо, що екс-міністр перебуває у реанімації. Згодом прес-секретар Луценка повідомила, що його перевели до звичайної палати. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.