НОВИНИ

Мінкульт не має претензій до УПЦ КП і УПЦ МП

Українські православні церкви (і Київського і Московського патріархатів) не отримували від Мінкульту листів на кшталт направленого Греко-католицькій церкві.

Голова інформуправління Київської патріархії УПЦ (КП) архієпископ Євстратій (Зоря) на своїй сторіночці у Facebook написав, що вони не отримували листів від Мінкульту.

"Випереджаючи запитання, відповідаю: в патріархії УПЦ КП листа на кшталт надісланого до УГКЦ не отримували", - написав він.

У свою чергу прес-секретар УПЦ (МП) протоієрей Георгій (Коваленко) написав у Facebook: "Я навіть не можу перевірити, чи був такий лист до нашої церкви, тому що традиційно з 6 по 20 у канцелярії Київської митрополії вихідні. Але нічого про такий лист до УПЦ мені не відомо", - заявив речник церкви.

Нагадаємо, що Міністерство культури надіслало главі Української греко-католицької церкви Святославу (Шевчуку) листа, в якому йдеться, що за участь духовенства в акціях протесту на Майдані церква отримає судові позови. Глава УГКЦ під час прес-конференції оприлюднив документ за підписом першого заступника міністра культури Тимофія Кохана, в якому йдеться  про можливість “порушення перед судом питання щодо припинення діяльності відповідних релігійних організацій”.

13 січня голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що вимагає відставки міністра культури України Леоніда Новохатька та його першого заступника Тимофія Кохана за погрози на адресу Української греко-католицької церкви. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.