НОВИНИ

Винничук виграв суд у Колесніченка

Апеляційний суд Львівської області відмінив рішення першої судової інстанції у справі за позовом депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка до письменника Юрія Винничука щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав Юрій Винничук.

«А що я вам сьогодні скажу, браття мої і сестри? А те скажу, що не всі судді бурбели. Тільки не бийте мене по голові. Зачекайте. Бо нині сталося неймовірне. Апеляційний суд Львівської області - тут починають грати литаври і гупати бубни - ВІДМІНИВ - вступають сурми - рішення першої судової інстанції - приєднуються кобзи і бандури - на користь Вадіка Калєснічєнка!!! Себто Вадік передчасно тішився, що виграв суд у "пісатєля Віннічюка". Чи то революція вплинула, чи якась планета, але ригоанал програв. Хоча він у нас, яко непорочно зачатий, мабуть, подаватиме касацію», - повідомив Винничук.  

Нагадаємо, що 26 вересня 2012 року письменник отримав постанову Дарницького райсуду Києва щодо направлення позовної заяви народного депутата від ПР Вадима Колесніченка про захист честі, гідності та ділової репутації за підсудністю до Личаківського райсуду Львова.

А 22 жовтня 2013 року Личаківський районний суд постановив, що Винничук поширив неправдиву інформацію про народного депутата і зобов’язав опублікувати спростування. Ішлося про блог письменника на сайті tsn.ua під назвою «Лобизднув поет бутончик». Текст було видалено із сайту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.